Zabieg przeznaczony dla:

Zabiegi wyszczuplające

JMagia to salon kosmetyczny, który rozumie specyficzne potrzeby swoich klientów. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór zabiegów wyszczuplających — tak by każdy mógł znaleźć tu najodpowiedniejsze dla siebie rozwiązanie. Wśród naszych usług jest: lipoliza iniekcyjna, liposukcja ultradźwiękowa, elektrostymulacja, a także wiele więcej. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz profesjonalnych kosmetyków, dzięki czemu odznacza je wysoka skuteczność i bezpieczeństwo. Dbamy także o Wasze poczucie komfort w trakcie pobytu.

Jeśli interesuje Państwa lipoliza, Body Shaping lub inne zabiegi wyszczuplające to JMagia będzie odpowiednim miejscem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Kriolipoliza Freeze Sculptor - wymrażanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza Freeze Sculptor - wymrażanie tkanki tłuszczowej

Tkanka tłuszczowa jest niezwykle wrażliwa na niską temperaturę. W YASUMI wykorzystujemy tę właściwość do skutecznego usuwania tłuszczu technologią kriolipolizy. Pracujemy na najbardziej zaawansowanym urządzeniu do kriolipolizy Freeze Sculptor, który oprócz technologii wymrażania i próżniowego zasysania skóry, wyposażony jest również w niebieskie światło LED. W 2014 roku trzej badacze z Japonii – Isamu Akasaki, Horoshi Amano i Shuji Nakamura zdobyli Nagrodę Nobla z fizyki za budowę diody emitującej światło niebieskie.

Najnowocześniejsza metoda redukcji tkanki tłuszczowej "Zmniejszenie obwodu ciała o około 5-8 cm po jednym zabiegu."

 

 

 

więcej »

Body Master Combo - masaż próżniowy

Masaż próżniowy urządzeniem Body Master Combo to sprawdzona, efektywna, nieinwazyjna metoda terapii próżniowej ciała oraz skóry twarzy i głowy. Zabieg ten pozwala na całkowite odprężenie, jak również znakomicie wpływa na skórę. Walczy ze zbędnymi kilogramami, modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, poprawia napięcia skóry i mięśni. Poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki, rozluźnia napięte mięśnie, uelastycznia skórę, drenuje.

więcej »

Liposukcja ultradźwiękowa - MegaSon

Liposukcja ultradźwiękowa polegająca na rozbiciu tłuszczu za pomocą głowicy ultradźwiękowej, która wywołuje w tkance tłuszczowej efekt kawitacji. Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. Po zabiegu polecany jest drenaż limfatyczny, który ma na celu usunięcie produktów rozkładu w procesach metabolicznych. 

więcej »

LipoSlim

Podczas zabiegu ma miejsce miejscowe rozbijanie adipocytów na brzuchu, ramionach, biodrach, pośladkach oraz udach i kolanach. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny.

więcej »

ThermaSlim

Lokalne, kontrolowane przegrzanie tkanek sprzyja wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, eliminacji cellulitu, a także regeneracji włókien kolagenowych.

więcej »

ElektroSlim | Elektrostymulacja

Podczas zabiegu delikatne, lecz głębokie impulsy elektryczne stymulują kompleksowo tkankę powierzchniową i przenikają w głąb skóry. Następuje także pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega znaczna ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

więcej »

Body Shaping

W zabiegu wykorzystywana jest innowacyjna technologia pozwalająca modelować sylwetkę i redukować cellulit. Zabiegi są skuteczne i dają szybkie efekty, a jednocześnie po kilku wykonanych zabiegach są przyjemne i relaksujące. Zastosowane metody zabiegowe oddziałują na tkanki powierzchowne, skórę, układ limfatyczny i kapilary układu krwionośnego. Usprawniają krążenie limfy, pobudzają skórę do spalania tkanki tłuszczowej i pomagają w usuwaniu toksyn z organizmu. W krótkim okresie czasu możemy uzyskać efekt wymodelowania, wygładzenia, ujędrnienia, wyszczuplenia sylwetki oraz poprawić elastyczność i sprężystość i strukturę skóry.

więcej »

Pistacjowe Pobudzenie

Wyszczuplający okład na ciało na bazie guarany, kofeiny i yerba-mate przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Posiada silne właściwości wyszczuplające, redukujące cellulit i pobudzające. Zabieg rozpoczyna się kremowym peelingiem o zapachu pistacji, które usuwa martwe komórki naskórka i przygotowuje skórę na przyjęcie składników aktywnych zawartych w masce. W kolejnej fazie wmasowywana jest w ciało maska kremowa bogata w składniki przyspieszające redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg kończy się wmasowaniem w problematyczne partie ciała rozgrzewającego żelu wyszczuplającego, natomiast na pozostałe partie nakładamy balsam pistacjowy.

więcej »
powrót