Zabieg przeznaczony dla:

Drenaż limfatyczny brzucha

Odprężający i relaksujący zabieg drenujący. Ma działanie oczyszczające i stymulujące skórę, pobudza przepływ limfy, odprowadza toksyny, oczyszcza organizm, zmniejsza zastoje limfatyczne. Drenaż limfatyczny ma na celu pobudzenie przepływu płynu limfatycznego i usunięcie z organizmu toksyn. Zabieg ma działanie oczyszczające i detoksykujące, doskonale wspomaga walkę z celulitem i zbędnymi kilogramami. 

Drenaż limfatyczny brzucha - szczegóły zabiegu
Kategoria zabiegi na ciało, zabiegi na obrzęki
Typ skóry sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
Obszar zabiegowy brzuch
Na problem nadwaga, nadmiar toksyn
Cena od 70,00 zł - szczegółowy cennik na dole strony

Opis zabiegu

Zabieg wykorzystywany jest także w leczeniu obrzęków lipidowych. Są to bolesne obrzęki tkanki tłuszczowej u kobiet. Rozrosłe komórki tłuszczowe uciskają naczynia krwionośne, limfatyczne i zakończenia nerwowe powodując, że wymiana płynów w skórze jest znacznie utrudniona. Pierwszą oznaką jest tzw. „skórka pomarańczowa”.

Pneumatyczny system detoksykujący (terapia uciskowa obrzęków chłonnych) pomaga usunąć różnego rodzaju obrzęki nóg i rąk, będących wynikiem zastoju krwi i limfy. Najlepsze efekty, potwierdzone zadowoleniem Klientów, daje połączenie drenażu z innymi zabiegami wykorzystującymi działanie fal radiowych i ultradźwięków o niskiej częstotliwości do likwidacji tkanki tłuszczowej i cellulitu.
Zabieg łagodzi nieprzyjemne odczucia w okolicy brzusznej podczas menstruacji. Delikatne ciśnienie powietrza sprawia, że poczujesz się odprężony/a i zrelaksowany/a.

Działanie:

  • wspomaganie walki z cellulitem i zbędnymi kilogramami
  • zmniejszenie obrzęku limfatycznego
  • właściwości oczyszczające i detoksykujące
Cennik
ObszarCenaCzas
1 zabieg 70zł 25 min
     
Pakiety
Seria 5 abiegów 325 zł
2 zabiegi Drenażu limfatycznego nóg GRATIS   Zyskujesz: 75 zł
powrót