Zabieg przeznaczony dla:

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to dokładne oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej wzbogacone o mikromasaż, który poprawia krążenie krwi. Zabieg ten umożliwia nie tylko pozbycie się martwych komórek naskórka, wygładzenie skóry, lecz również dokładnie usuwa sebum z porów, zaskórniki oraz bakterie, które są główną przyczyną powstawania wyprysków. Peeling kawitacyjny przyczynia się również do zwiększenia nawilżenia skóry, zmiękcza naskórek, działa kojąco i regenerująco na skórę.

Peeling kawitacyjny - szczegóły zabiegu
Kategoria Nawilżenie, zabiegi na twarz, oczyszczenie, złuszczenie
Typ skóry Sucha, mieszana, dojrzała, wrażliwa, normalna
Obszar zabiegowy Twarz, szyja, dekolt
Na problem Rozszerzone pory, trądzik, świecąca się skóra, skóra szara, zanieczyszczona skóra
Cena od 59,00 zł - szczegółowy cennik na dole strony

Opis zabiegu

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + peeling kawitacyjny + Maska kremowa + Aplikacja kremu indywidualnie dobranego do rodzaju cery

 

Zabieg można wzbogacić o ampułkę lub serum indywidualnie dobraną do rodzaju cery (wprowadzane masażem lub urządzeniem)

 

Kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy na wilgotną skórę skierujemy fale ultradźwiękowe. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, które powodują rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling kawitacyjny przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorpcyjne. Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc ten zabieg z sonoforezą (ultradźwiękami) lub zabiegami podstawowymi. Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej. 

Cennik
ObszarCenaPROMOCJA
Twarz (w tym usta)  80 zł  
Twarz+szyja  90 zł  
Twarz+szyja+dekolt 100 zł  
powrót