Zabieg przeznaczony dla:

Troskliwe nawilżenie – polecamy przyszłym mamom

Intensywnie nawilżający i dotleniający zabieg polecany szczególnie kobietom w ciąży. W II trymestrze ciąży znacznie wzrasta poziom estrogenów. To sytuacja korzystna dla kobiet o cerze tłustej i łojotokowej. Estrogeny powodują zmniejszenie produkcji łoju i skóra wraca do normy, nabiera blasku, jest bardziej miękka i elastyczna. Natomiast kobiety o cerze suchej mogą zauważyć uwrażliwienie skóry, nieprzyjemne ściągnięcie, a nawet łuszczenie. Ulgę przyniesie zabieg Troskliwe nawilżenie, który jest łagodny dla mamy i dziecka, ponieważ stosujemy w nim wyłącznie bezpieczne preparaty, a przy tym intensywnie nawilża dzięki odpowiedniemu przygotowaniu skóry do chłonięcia substancji aktywnych, takich jak kwas hialuronowy, kolagen, fucogel, betaina, miód, gliceryna.

Troskliwe nawilżenie – polecamy przyszłym mamom - szczegóły zabiegu
Kategoria zabiegi na twarz, nawilżenie, dla kobiet w ciąży i młodych mam
Typ skóry sucha
Obszar zabiegowy twarz, szyja, plecy (górna część)
Na problem przesuszona skóra
Cena od 150,00 zł - szczegółowy cennik na dole strony

Opis zabiegu

Przyszłym mamom zalecamy aplikowanie kremów z filtrami UV. Pomogą one zapobiec pojawieniu się przebarwień i plam pigmentacyjnych (chloazma, ostuda).

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + łagodny peeling enzymatyczny z nanomgłą + wmasowanie ampułki nawilżającej + biocelulozowa maska nawilżająca + aplikacja YASUMI Liquid Dream Hyaluron Cream

Cennik
ObszarCenaCzas

Twarz

150 zł 

 
Twarz+szyja 180 zł  

 

powrót