Zabieg przeznaczony dla:

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami jest szczególnie wskazany dla Ciebie, jeśli dla potrzebujesz wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Relaksacyjne działanie masażu podgrzanymi naturalnymi kamieniami oparte jest przede wszystkim o dotyk i ciepło. Dodatkowe zalety masażu gorącymi kamieniami to pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, zwiększenie głębokości oddechu oraz działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Umów się na wizytę i poczuj niezwykłą przyjemność i głęboki relaks.

Masaż gorącymi kamieniami - szczegóły zabiegu
Kategoria Zabiegi na ciało
Typ skóry sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
Obszar zabiegowy twarz, szyja, dekolt, plecy, brzuch, boki, przedramiona, ramiona, pośladki, uda, łydki
Cena od 99,00 zł - szczegółowy cennik na dole strony

Opis zabiegu

W masażu używamy gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które były obrabiane falami morskimi przez wiele lat. Używane przez nas wyjątkowe kamienie pochodzą z obszarów czystych ekologicznie. Masaż jest połączeniem termoterapii, masażu limfatycznego oraz masażu klasycznego.

 

Ciepło płynące z kamieni, nastrojowa relaksacyjna muzyka oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu rozluźnią Twoje napięte mięśnie napięte, a umysł dozna stanu niezwykłego relaksu.

 

Przebieg zabiegu: relaksujący masaż całego ciała gorącymi kamieniami

Cennik
ObszarCenaCzas
Plecy   99 zł 40 min.
Całe ciało 150 zł 75 min.
Pakiety
Seria 10 zabiegów  
Karnet open 30  
powrót