Zabieg przeznaczony dla:

HIFU MED LIFT - lifting bez skalpela i rekonwalescencji

HIFU nowoczesny i bezpieczny lifting bez skalpela, który poprawi w widoczny sposób stan zwiotczałej skóry. Wykorzystanie w zabiegu głębokiego, zogniskowanego działania ultradźwięków o dużym natężeniu nie uszkadza skóry, jednocześnie koncentrując się bezpośrednio w głębszych warstwach skóry lub w tkance podskórnej. Głowice stosowane przy zabiegu HIFU MED 3D dostarczają strumień skoncentrowanej energii o różnej częstotliwości i różnej głębokości działania. Ich wartość dobiera się na podstawie specyfiki obszaru, na którym ma być zastosowany zabieg HIFU. W wyniku zabiegu poprzez koagulację tkanek dochodzi do ich podgrzania, co skutkuje uzyskaniem efektu liftingu skóry. Zabieg ma jeszcze jeden pozytywny aspekt — w odpowiedzi na działanie skoncentrowanej energii ultradźwięków zainicjowana zostaje naturalna odpowiedź skóry, wskutek czego pobudzona zostaje produkcja kolagenu. W przypadku zastosowania HIFU na niższych głębokościach można uzyskać efekt redukcji tkanki tłuszczowej.HIFU - lifting bez skalpela wykonywany w naszym salonie w Lublinie to rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź!

Zabieg HIFU to lifting bez skalpela, który ma pozbyć się zwiotczałej skóry. Wykorzystując głębokie, zogniskowane działanie ultradźwięków o dużym natężeniu nie uszkadza się samej skóry, możliwe jest jednak dotarcie bezpośrednio w głębsze warstwy skóry lub tkanki podskórnej. Głowice do HIFU umożliwiają dostarczenie skoncentrowanej energii o różnej częstotliwości i różnej głębokości działania. Parametry wiązki dobierane są indywidualnie na podstawie obszaru, na jakim ma być zastosowany zabieg HIFU. W wyniku działania wiązki dochodzi do podgrzania tkanek podskórnych poprzez ich koagulację. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie efektu liftingu. Dodatkowo skoncentrowana energia ultradźwięków pozwala pobudzić naturalną odpowiedź skóry, inicjując produkcję nowego kolagenu. Zabieg na niższej głębokości powoduje redukcję tkanki tłuszczowej.
HIFU MED LIFT - lifting bez skalpela i rekonwalescencji - szczegóły zabiegu
Kategoria zabiegi na twarz, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa,
Typ skóry sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, normalna
Obszar zabiegowy twarz, szyja, dekolt, plecy, brzuch, boki, ramiona, pośladki, uda,
Na problem zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, nadwaga
Cena od 600,00 zł - szczegółowy cennik na dole strony

Opis zabiegu

Zabieg HIFU to bezoperacyjny lifting zwiotczałej skóry. Wykorzystując głębokie, zogniskowane działanie ultradźwięków o dużym natężeniu nie uszkadza się samej skóry, możliwe jest jednak dotarcie bezpośrednio w głębsze warstwy skóry lub tkanki podskórnej. Głowice do HIFU umożliwiają dostarczenie skoncentrowanej energii o różnej częstotliwości i różnej głębokości działania. Parametry wiązki dobierane są indywidualnie na podstawie obszaru, na jakim ma być zastosowany zabieg. W wyniku działania wiązki dochodzi do podgrzania tkanek podskórnych poprzez ich koagulację. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie efektu liftingu. Dodatkowo skoncentrowana energia ultradźwięków pozwala pobudzić naturalną odpowiedź skóry, inicjując produkcję nowego kolagenu. Zabieg na niższej głębokości powoduje redukcję tkanki tłuszczowej.

 

Wskazania

  • opadające powieki
  • zmarszczki grawitacyjne
  • tzw. chomiczki
  • obwisłości, utrata gęstości skóry
  • podwójny podbródek
  • nadmiar skóry po ciążyy
  • nadmiar skóry po odchudzaniu
  • lokalne otłuszczenia

 

Efekty

Zabieg HIFU MED LIFT przeciwdziała siłom grawitacji. Poprawia owal twarzy, wyostrza kontur, wyraźnie liftinguje skórę. Zabieg umożliwia uzyskanie efektu bezoperacyjnego liftingu czoła, policzków i brzucha. Linia żuchwy staje się wyraźniejsza, widoczna jest także redukcja zwiotczenia podbródka. Brwi są uniesione, a twarz zyskuje młodszy wygląd. Zabieg HIFU MED LIFT pozwala także na lokalne redukowanie otłuszczenia na ciele oraz liftingowanie skórę po odchudzaniu i ciąży.

 

Cennik
ObszarCenaCzas
Twarz 1800 120
Czoło 600 40
Policzki 600 40
Linia żuchwy 800 40
Podbródek 800 40
Szyja  900 60
Dekolt 1300 90
Ramiona (Pelikany) 1300 90
Brzuch 1700 120
Boczki 1000 90
Pośladki 1500 90
Wewnętrzna część ud 1400 90
Kolana 1000 60
powrót