Zabieg przeznaczony dla:

Redukcja przebarwień E-Light

Ten innowacyjny zabieg polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami. Stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu w skórze tworzone są mikrokanaliki, dzięki którym struktura naskórka nie stanowi bariery do bardzo intensywnego wnikania odpowiednio i indywidualnie dobranych preparatów.
Redukcja przebarwień E-Light - szczegóły zabiegu
Kategoria zabiegi na twarz, niwelowanie przebarwień, zabiegi na ciało
Typ skóry sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, normalna
Obszar zabiegowy twarz, szyja, dekolt, plecy, brzuch, barki, przedramiona, ramiona, dłonie, bikini, uda, łydki, plecy (górna część), plecy (dolna część)
Na problem przebarwienia, skóra szara
Cena od 110,00 zł - szczegółowy cennik na dole strony

Opis zabiegu

Zabieg stanowiący jedną z najskuteczniejszych kuracji redukujących bądź likwidujących skórne zmiany barwnikowe niezależnie od przyczyn ich powstania. Podczas zabiegu wykorzystuje się innowacyjną technologię E-Light, czyli połączenie pulsacyjnego światło IPL z RF (falą radiową) dzięki temu możliwa staje się penetracja w głębsze warstwy skóry nie powodując przy tym żadnych podrażnień oraz skutków ubocznych. Dodatkowo zabieg bazuje na kosmetykach YASUMI wykazujących silne właściwości wybielające i dotleniające potęgując tym samym działanie kuracji.

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + Zabieg E-Light + aplikacja ampułki Whitening + aplikacja YASUMI Bright Touch Lightening Cream

 

 

Czym są przebarwienia?

Ważną funkcją skóry jest zapewnienie jej odpowiedniej barwy w celu ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Kolor naszej skóry zależy od melaniny, która jest barwnikiem powstającym w melanocytach w warstwie podstawnej naskórka. Często spotykane są zaburzenia i nadprodukcja melaniny przez melanocyty, które prowadzą do powstania przebarwień. Są to brązowe plamy pojawiające się głównie na twarzy u osób dorosłych, najczęściej występują na czole, policzkach, nosie i nad górną wargą. Często spotykane są również przebarwienia na dłoniach, przedramionach, dekolcie i plecach.

Przyczyny powstawania przebarwień

Najczęściej przebarwienia pojawiają się u osób intensywnie korzystających ze słońca. Należy pamętać ,że absorbowana ilość energi słonecznej kumuluje się w skórze z biegiem lat. Innym czynnikiem sprzyjąjącym powstawaniu przebarwień są zmiany hormonalne, zarówno fizjologiczne (ciąża) jak również spowodowane przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Najszybszą i najskuteczniejszą metodą usuwania przebarwień jest zastosowanie urzadzenia typu E-Light (IPL+RF). Rezultatem zabiegu jest ciemnienie przebarwień, które rozpoczyna się w czasie do kilku godzin po zabiegu. Należy być świadomym, że plamy mogą nabrać koloru ciemnej czekolady. Następnie rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania. Seria zabiegów usuwania przebarwień składa się z 2-5 zabiegów wykonywanych co ok. 2 tygodnie.

Najważniejsze przeciwwskazania

  • alergia na słońce
  • leki bądź zioła fotouczulające
  • Roaccutan, Accutan, Isoform, Izotek, Aknenormin, Curacne, Izotrexin,  AknemycinPlus (<6miesięcy)
  • głębokie peelingi
  • epilepsja
  • leczenie zewnętrzne antybiotykami, kwasami owocowymi
  • kremy z retinolem
  • ciąża
  • guzy i nowotwory
Cennik
ObszarCenaCzas

1 wybrany obszar

129 zł

 

Dodatkowy obszar

110 zł

 

- maska na twarz:

+30 zł

 

- maska na twarz i szyję:

+45 zł

 

- maska kremowa YASUMI na twarz: 

+ 30zł

 

- maska kremowa YASUMI Vitamine C Shock na twarz i szyję:

+ 45zł

 

- masaż twarzy, szyi i dekoltu:

+ 30zł

 

 

powrót