Zabieg przeznaczony dla:

ThermoLifting - Lavatron

ThermoLifting falą radiową (RF) jest najnowocześniejszą metodą liftingu skóry bez użycia skalpela, która nie tylko niweluje efekty starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i utrata elastyczności, ale także działa zapobiegawczo poprzez odnowę struktury kolagenowej i poprawę krążenia krwi.

ThermoLifting - Lavatron - szczegóły zabiegu
Kategoria pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, niwelowanie przebarwień, pielęgnacja okolic oczu
Typ skóry sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, normalna
Obszar zabiegowy twarz, szyja, dekolt, okolice oczu, okolice ust
Na problem zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, przebarwienia, opadające powieki, worki pod oczami, zaniedbana oprawa oczu
Cena od 99,00 zł - szczegółowy cennik na dole strony

Opis zabiegu

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + ThermoLifting - Lavatron + aplikacja YASUMI Stop The Clock Anti-Aging Cream

Jak działa ThermoLifting?

Podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad 40˚C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie, a komórki są lepiej odżywione. W ten sposób fibroblasty (komórki tkanki łącznej) zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, a te z kolei są bezpośrednio odpowiedzialne za jędrność, elastyczność i gładkość skóry.

Zabiegi przy użyciu radiofrekwencji są również bardzo skuteczną metodą na zmniejszenie woreczków tłuszczowych pod oczami, obwisłych policzków, podbródka i szyi. Dzieje się tak, ponieważ stosowana częstotliwość radiowa skutecznie oddziałuje na adipocyty (komórki tłuszczowe), rozpuszczając je.

Po ilu zabiegach zobaczę efekty?

ThermoLifting RF jest bezpieczną i bezbolesną metodą, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów (po całkowitej odnowie kolagenu, która trwa ok. 3 miesiące) zaleca się wykonanie co najmniej 5 zabiegów z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu. Opalona skóra nie wyklucza wykonania zabiegu.

Cennik
ObszarCenaCzas
Twarz 149 zł  
Szyja   99 zł  
Dekolt 149 zł  
Twarz+szyja+dekolt 349 zł  
Pakiety
Seria 5 zabiegów na twarz: 693zł
Seria 5 zabiegów na twarz, szyję, dekolt 1620zł
   
powrót