Zabieg przeznaczony dla:

Makijaż - Dzienny I wieczorowy | ślubny | karnawałowy | fotograficzny

Makijaż to nie tylko  maskowanie twarzy albo trend w modzie. Makijaż to sztuka, która pomaga nam wyeksponować zalety twarzy i stara się wydobyć na światło dzienne jej indywidualne  cechy, jednym słowem tuszując niedoskonałości  podkreśla atuty. Niezależnie od tego czy najnowszym trendem w modzie są pełne, zmysłowe usta, kocie oczy czy też sztuczne rzęsy.

Makijaż powinien być dopasowany do stylu, osobowości i charakteru kobiety. Chodzi o to, aby wyglądać po prostu dobrze, dobrze się ze sobą czuć, być zadbaną i promieniować pewnością siebie.

Makijaż - Dzienny I wieczorowy | ślubny | karnawałowy | fotograficzny - szczegóły zabiegu
Kategoria wizaż
Typ skóry twarz, szyja
Na problem wielkie wyjście / specjalna okazja
Cena od 60,00 zł - szczegółowy cennik na dole strony

Opis zabiegu

Makijaż dzienny:

Zazwyczaj delikatny, jego najważniejszą cechą jest subtelność i naturalność. Podstawę stanowią odpowiednio dobrane kolory m.in. do typu urody, wieku, osobistych preferencji. Ten rodzaj makijażu podkreśla atuty urody, nie przytłaczając swoją intensywnością.

Makijaż wieczorowy:

Zdecydowanie bardziej wyrazisty i intensywny ,a nawet śmiały i ekstrawagancki. Prezentowany jest zazwyczaj w słabym, stłumionym oświetleniu np. blasku świec. 

Makijaż ślubny:

Ślub to jedna z najważniejszych chwil  w całym życiu , dlatego też tego dnia musisz wyglądać wyjątkowo i olśniewająco. Wzrok wszystkich zaproszonych gości skupiony jest wtedy na Młodej Parze, w szczególności na Pannie Młodej. Na wizerunek Panny Młodej składa się wymarzona suknia, fryzura i odpowiedni makijaż. Podstawą wykonania nieskazitelnego makijażu jest wcześniejsza odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy i dekoltu. Skóra powinna być przygotowana tzn. oczyszczona i gładka, wtedy makijaż będzie trwały i świeży. Równie ważne jest aby makijaż ślubny dostosowany był pod potrzeby fotografii np. zmieniającego się oświetlenia. Dla dopełnienia całości polecamy przedłużyć lub zagęścić naturalne rzęsy.

Tego Dnia w centrum uwagi znajdzie się również Pan Młody. On również może potrzebować delikatnego makijażu polegającego głównie na  zatuszowaniu niedoskonałości skóry albo przygotowaniu jej do kontaktu z kamerą.

Makijaż karnawałowy:

W tym rodzaju makijażu możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Możemy sięgnąć po bardziej zdecydowane kolory oraz elementy błyszczące,  mieniące się brokaty, cyrkonie i inne ozdoby. Doskonale do tej okazji pasują sztuczne rzęsy.

Makijaż fotograficNzy:

Wykonywany jest najczęściej przy zdjęciach reklamowych, zdjęć do portfolio modelek, aktorek, zdjęć ślubnych, rodzinnych.Ten rodzaj makijażu ma na celu przygotowanie twarzy do pracy z aparatem fotograficznym lub kamerą. Ma za zadanie ukryć drobne defekty skóry, uatrakcyjnić wizerunek modelki/modela oraz nadać skórze matowy charakter.Najczęściej wykorzystywany rodzaj podkładu to kamuflaż.Do wykonania makijażu używamy profesjonalnych akcesoriów i kosmetyków.

Cennik
ObszarCenaCzas

MAKIJAŻ DZIENNY

80 zł 60 min.

MAKIJAŻ WIECZOROWY

80 zł 60 min.

MAKIJAŻ ŚLUBNY

100 zł 60 min.

MAKIJAŻ KARNAWAŁOWY

80 zł 60 min.

MAKIJAŻ FOTOGRAFICNZY

80 zł 60 min.

 

powrót