Zabieg przeznaczony dla:

LipoSlim

Podczas zabiegu ma miejsce miejscowe rozbijanie adipocytów na brzuchu, ramionach, biodrach, pośladkach oraz udach i kolanach. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. W jego trakcie wykorzystuje się fale ultradźwiękowe o niskiej mocy i wysokiej częstotliwości, co umożliwia dotarcie do komórek tłuszczowych, skuteczne oddziaływanie na nie i trwałe ich niszczenie. Powoduje to zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych i tym samym skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej w bezpieczny i bezinwazyjny sposób. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

Skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej jest możliwe — przekonaj się o tym w naszym gabinecie w Lublinie.
LipoSlim - szczegóły zabiegu
Kategoria wyszczuplające
Obszar zabiegowy brzuch, boki, ramiona, pośladki, uda, kolana, łydki
Na problem cellulit, nadwaga, nadmiar skóry po zrzuceniu kilogramów
Cena od 125,00 zł - szczegółowy cennik na dole strony

Opis zabiegu

Procedura zabiegu obejmuje 2 nowoczesne technologie:

  • Vacuum (drenaż limfatyczny)
  • Liposukcja ultradźwiękowa (bezbolesna liposukcja bez skalpela)

Działanie:

  • wyszczuplanie
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń
  • redukcja obrzęków
  • stymulacja przemiany materii

Liposlim

LipoSlim jest innowacyjną metodą usuwającą nadmiar tkanki tłuszczowej, wykorzystującą fale ultradźwiękowe niskiej częstotliwości i wysokiej mocy, które działają selektywnie na komórki tłuszczowe, trwale je niszcząc. Powoduje to zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych (adipocytów) w danym obszarze ciała. Integralną częścią zabiegu LipoSlim w gabinecie Yasumi jest Vacuum wykonywane przed i po zabiegu liposukcji bez skalpela.

Dzięki zastosowaniu Vacuum przed zabiegiem liposukcji udrożniamy układ limfatyczny i pobudzamy go do wydalania zbędnych produktów przemiany materii. Po zabiegu natomiast dzięki Vacuum odprowadzamy toksyny do kanałów limfatycznych. Technologia kawitacji ultradźwiękowej umożliwia miejscowe rozbijanie adipocytów na brzuchu, ramionach, biodrach, pośladkach oraz udach i kolanach. Zabieg z wykorzystaniem tej funkcji jest bezbolesny i nieinwazyjny.

Już po pierwszym zabiegu zauważalna jest redukcja obwodu ciała, gdyż następuje wchłanianie obrzęków. W trakcie wykonywania zabiegu na danym obszarze, zachodzi na nim zjawisko fizyczne, nazywane kawitacją, czyli działanie fal ultradźwiękowych o niskiej częstotliwości i wysokiej mocy na ośrodki płynne. Dawka energii dostarczana jest do przestrzeni w podskórnej warstwie tłuszczu. Wskutek rozszerzania się cząsteczek płynu powstają tzw. mikropęcherzyki, które wraz ze wzrostem ciśnienia ulegają implozji, powodując rozpad adipocytów – komórek tłuszczowych z uwolnieniem trójglicerydów. Trójglicerydy z rozerwanych komórek tłuszczowych uwalniane są do przestrzeni międzykomórkowych. Stopniowo odbierane są poprzez układ limfatyczny i dalej transportowane są układem krwionośnym do wątroby. W wątrobie kwasy tłuszczowe pochodzące z zabiegu są poddane takim samym procesom metabolicznym jak te dostarczone z posiłkiem.

W związku z tym wolne kwasy tłuszczowe uwolnione w trakcie zabiegu są przetwarzane z wykorzystaniem naturalnych procesów fizjologicznych. Uwolniony tłuszcz w postaci trójglicerydów następnie transportowany jest do układu limfatycznego i wydalony z organizmu.

Vacuum

Drenaż limfatyczny usprawnia krążenie limfy i tym samym wpływa na efektywność usuwania produktów przemiany materii oraz toksyn, które odpowiedzialne za powstawanie tzw. „skórki pomarańczowej”. Powodem problemu cellulitu jest nie tyle tłuszcz, co właśnie nieusunięte produkty przemiany materii. Dlatego niezwykle istotne jest wykonanie Vacuum przed przystąpieniem do zabiegu LipoSlim oraz ThermaSlim, aby udrożnić układ limfatyczny i pobudzić go do wydalania zbędnych produktów przemiany materii.

Cennik
ObszarCenaCzas
Brzuch 100 zł  25 min.
Pośladki 100 zł  25 min.
Plecy 100 zł  25 min.
Uda 150 zł  45 min.
4 partie 200 zł  60 min.
     
     

 

powrót