Zabieg przeznaczony dla:

KrioLift | SPRING

Intensywna terapia zimnem połączona z delikatną elktroporacją wywołuje efekt obkurczenia naczyń, poprawia mikrokrążenia i dotlenienia skórę. Jest to doskonała metoda ujędrniania zwiotczałej, wrażliwej i zmęczonej skóry, powodująca wzrost jej napięcia i sprężystości. Bardzo dobre efekty terapeutyczne widoczne są w przypadku skór: naczynkowych, trądzikowych w tym z trądzikiem różowatym oraz skłonnych do podrażnień.

KrioLift | SPRING - szczegóły zabiegu
Kategoria zabiegi na twarz, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, s.o.s dla wrażliwej i naczyniowej cery, zabiegi na ciało, pielęgnacja biustu, dla kobiet w ciąży i młodych mam
Typ skóry sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
Obszar zabiegowy twarz, szyja, dekolt, brzuch, biust
Na problem zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, worki pod oczami, rozszerzone naczynka, rozszerzone pory, trądzik, nadmiar skóry po zrzuceniu kilogramów, brak jędrności biustu
Cena od 39,00 zł - szczegółowy cennik na dole strony

Opis zabiegu

Zabieg polecany jest także w celu ujędrniania i liftingu biustu i brzucha, szczególnie po porodach i dużej utracie wagi ciała.

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + KrioLift + aplikacja kremu YASUMI

 Urządzenie SPRING, wykorzystywane podczas zabiegów KrioLift i Krioelektroforeza, zdobyło złoty medal na międzynarodowych targach Gdańskich, w kategorii sprzęt i urządzenia.

 

Terapia zimnem

Terapia zimnem wpływa bezpośrednio na stan skóry, wywołując efekt obkurczenia naczyń krwionośnych, poprawę mikrokrążenia i dotlenienia skóry. Doskonała metoda ujędrnienia zwiotczałej, wrażliwej i zmęczonej skóry, powodując wzrost jej napięcia i sprężystości, zarówno na twarzy jak i na ciele.

Elektroporacja

Elektroporacja przy użyciu urządzenia SPRING polega na przejściowym zakłóceniu strukturalnym dwuwarstwowych błon lipidowych, spowodowanym oddziaływaniem krótkich impulsów elektrycznych na komórki i tkanki. Te gwałtowne zmiany właściwości błon związane z zastosowaniem wysokiego napięcia polegają na stworzeniu „porów” lub ścieżek wodnych przez co zwiększa się transdermalne dostarczanie makromolekuł bez uszkadzania biologicznej struktury i funkcji komórek.

Cennik
ObszarCenaCzas
Twarz   59 zł  
Szyja   39 zł  
Dekolt   49 zł  
Twarz+szyja+dekolt 129 zł  

 

powrót