Home SET SOLVERX SENSITIVE SKIN for women

Domowy zabieg złożony z 3 komplementarnych produktów dedykowanych kompleksowej pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy. To idealna propozycja dla kobiet, które mają dość szukania odpowiednich produktów dla swojej cery i tworzenia optymalnej pielęgnacji z różnych propozycji.

20a Pistachio Body Cream

Zestaw pozwala na wykonanie rytuału, który powtarzany systematycznie, staje się nawykiem w codziennej pielęgnacji skóry. Dzięki czemu jest ona mniej podatna na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych, wzmacnia swoje funkcje odpornościowe, jest nawilżona i promienna.

Home SET SOLVERX® SENSITIVE SKIN for women tworzą 3 podstawowe kosmetyki:

- Żel do mycia i demakijażu twarzy oraz oczu, czyli KROK 1 OCZYSZCZANIE, zapewnia uczucie świeżości i skóry czystej jak nigdy wcześniej.

- Tonik do profesjonalnej pielęgnacji - KROK 2 odpowiedzialny za przywrócenie fizjologicznych wartości pH skóry, dzięki czemu wzmacniamy jej barierę ochronną.

- Face Cream sensitive skin – KROK 3, to aplikacja kremu, który zapewnia perfekcyjne odżywienie skóry i wzmacnia jej płaszcz hydrolipidowy.

Produkty te bazują na selektywnie dobranych składnikach, tworzących formuły, wywierające wielokierunkowe działanie na skórę. Wpływają na większość elementów związanych z defektem bariery naskórkowej. Dzięki odpowiednio zbalansowanym składzie łagodzą podrażnienia i stan zapalny, a także intensywnie pielęgnują reaktywną cerę. Zapewniają optymalne nawilżenie i odżywienie naskórka.

PREZENT dla Ciebie. Polub nas na facebooku i odbierz prezent o wartości 50 zł na pierwszy zabieg.

opinie WRÓĆ DO ZAKŁADKI "DOMOWE SPA"