DEPILACJA LASEROWA - LUBLIN

Depilacja laserowa / fotoepilacja / fotodepilacja

DEPILACJA LASEROWA


Depilacja laserowa ciała w Lublinie

Fotoepilacja jest jedną z metod depilacji laserowej w naszym salonie w Lublinie. Dzięki serii zabiegów większość osób może trwale pożegnać się z niechcianym owłosieniem. Na czym polega trwała depilacja laserowa? Podczas zabiegów energia świetlna ulega zmianie w skoncentrowane ciepło, które prowadzi do zniszczenia komórek macierzystych odpowiedzialnych za wyrastanie włosków. W rezultacie w ciągu około dwóch tygodni od momentu, gdy zostanie wykonana depilacja laserowa, włoski wypadają wraz z cebulkami. Zabiegi wykonywane są w seriach - różnych dla poszczególnych obszarów zabiegowych, koloru włosa i płci. Jesteśmy w stanie przeprowadzić depilację laserową bikini, pleców, czy laserowe usuwanie wąsika, a wszystko to w naszym gabinecie w Lublinie!
NA PROBLEM: uciążliwe owłosienie, zapalenie okołomieszkowe.
OBSZAR ZABIEGOWY DEPILACJI LASEROWEJ W LUBLINIE: twarz, szyja, dekolt, plecy, brzuch, barki, pachy, przedramiona, ramiona, dłonie, bikini, pośladki, uda, kolana, łydki, stopy, plecy (górna część), plecy (dolna część).
Zachęcamy do przetestowania zabiegu depilacji laserowej za darmo w Lublinie.
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bezpłatny test zabiegu depilacji - darmowy zabieg fotoepilacji jednej pachy.
Cennik
Wąsik: 120 zł
Pachy: 130 zł
Bikini (płytkie): 130 zł
Bikini (głębokie): 180 zł
Przedramiona: 180 zł
Ramiona: 180 zł
Udo: 180 zł
Łydka + kolano: 180 zł
Klatka piersiowa: 180 zł
Brzuch: 180 zł
Plecy (górna część): 180zł
Plecy (dolna część): 180 zł
Dłonie: 130 zł
Stopy: 130 zł
Pośladki: 180 zł
Barki: 180 zł
OPIS ZABIEGU

CZYM JEST TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA?

W trakcie zabiegów depilacji laserowej (fotoepilacji) dochodzi do tzw. selektywnej fototermolizy, polegającej na konwersji energii świetlnej w energię cieplną, która to niszczy komórki macierzyste mieszka włosowego odpowiedzialne za cykliczny wzrost włosa. Fotoepilacja / fotodepilacja E-Light jest najpopularniejszą metodą depilacji laserowej na świecie najczęściej prowadzącą do trwałego usunięcia owłosienia. Dla lepszego komfortu zabiegu i zwiększonej ochrony skóry przed nadmiernym przegrzaniem urządzenia Spectrum wyposażone są w złożony system chłodzenia. Dzięki temu depilacja laserowa w naszym salonie w Lublinie przebiega szybko i komfortowo.

Depilacja laserowa pleców

Zabieg depilacji laserowej pleców w Lublinie jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn i kobiet, którzy pragną pozbyć się niechcianych włosów w tej trudno dostępnej części ciała. Trwa zazwyczaj od 30 do 60 minut, w zależności od gęstości i obszaru owłosienia. Aby przygotować się do zabiegu, należy unikać opalania i stosowania samoopalaczy na kilka tygodni przed sesją oraz nie wyrywać włosów przez około 4 tygodnie, aby nie zakłócić cyklu wzrostu włosa.

Depilacja laserowa bikini

To delikatny zabieg, który wymaga precyzyjnego podejścia. Przed ważne jest, aby skóra była czysta i wolna od produktów kosmetycznych. Zabieg depilacji bikini w Lublinie zwykle trwa od 15 do 30 minut. Ze względu na delikatność obszaru, klientom zaleca się stosowanie łagodzących żeli po zabiegu, aby zmniejszyć ewentualne zaczerwienienie i dyskomfort.

Laserowe usuwanie wąsika

Laserowe usuwanie wąsika w Lublinie to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia nad górną wargą. Zabieg jest stosunkowo krótki, trwający zwykle tylko kilka minut. Podobnie jak w innych przypadkach, przed sesją należy unikać opalania i stosowania drażniących kosmetyków na skórę wokół ust. Warto też zrezygnować z depilacji mechanicznej na co najmniej miesiąc przed zabiegiem, aby włosy były w odpowiedniej fazie wzrostu dla najlepszych efektów.

Urządzenia Spectrum: E-Light - IPL + RF

Zdecydowanie najlepsze połączenie technologii. Stosowanie głowic IPL wyposażonych w system RF (prąd o częstotliwości fal radiowych) daje możliwość obniżenia mocy światła przy jednoczesnym wzroście efektywności zabiegów. Prekursorem tej metody nazywanej skrótem ELOS jest renomowana izraelska firma Syneron

ILE ZABIEGÓW MUSZĘ WYKONAĆ

Na skuteczność poszczególnych zabiegów wpływa wiele czynników, takich jak np. fototyp skóry, partia ciała poddana fotoepilacji, profil hormonalny oraz płeć i wiek. Ponadto owłosienie na ciele często jest różnorodne, nawet w obrębie depilowanego obszaru. Z powyższych powodów trudno jest z góry określić, ile zabiegów jest optymalnych dla danego Klienta. Przykładowo ciemne i grube włoski na jasnych kobiecych łydkach będą potrzebowały mniejszej ilości zabiegów niż w przypadku fotodepilacji jasnych włosków na twarzy u kobiety. Jasny włos oraz miejsce nietypowe dla danej płci zmniejszają efektywność poszczególnych zabiegów w serii na konkretnym obszarze.
Podstawowym czynnikiem wpływającym na powodzenie zabiegu fotodepilacji jest przeprowadzenie go podczas jednej z trzech faz wzrostu włosa (anagen, katagen, telogen). Faza anagenu jest wtedy, kiedy włos rośnie osadzony w mieszku włosowym. Tylko podczas tej fazy możliwe jest doprowadzenie energii cieplnej aż do korzenia mieszka włosowego i zniszczenie odżywiających go komórek macierzystych. Podczas dwóch następnych faz: katagenu i telogenu fotodepilacja nie przynosi dobrego efektu, ponieważ włos jest już oddzielony od swego korzenia i poddanie go zabiegowi nie wpływa na tworzące go komórki.

W jakim odstępie czasu wykonuje się kolejne zabiegi fotodepilacji danego obszaru?

Depilacja laserowa to złożony proces, w którym za pomocą innowacyjnych technologii sukcesywnie usuwa się, aż do uzyskania zadowalających efektów, zbędne owłosienie. W większości przypadków, zabiegi depilacji laserowej powinny odbywać się co 6-8 tygodni. Natura obdarzyła ludzi włoskami na skórze, które pełnią funkcję ochronną i regulującą organizm. Ingerencja w nie musi nieść za sobą jakieś konsekwencje, dlatego częstsze wizyty w salonie mogłyby się źle skończyć. Zabiegi z depilacji laserowej, by nie zaszkodziły organizmowi, a pomogły, muszą być wykonywane z rozwagą. Odwiedź jeden z naszych gabinetów, aby dowiedzieć się więcej.

Jakich efektów mogę się spodziewać po zabiegu depilacji laserowej w Lublinie?

Wiele innych gabinetów będzie starało się zapewnić Państwa o 100% skuteczności, jednak są to gwarancje bez pokrycia. Prawda jest taka, że ze względu na dużą ilość czynników niemożliwe jest z góry określenie końcowego efektu zabiegów oraz ich ilość w serii. Przeprowadzona przez nas depilacja laserowa w Lublinie jest skoncentrowana na jak najlepszych i najszybszych efektach, ponieważ podchodzimy do każdej klientki indywidualnie i z ogromnym bagażem doświadczenia kosmetycznego. Żadna metoda usuwania owłosienia nie gwarantuje 100% skuteczności zabiegów po określonej ilości zabiegów. Nie wierzysz? Zapytaj o pisemną gwarancję w nieuczciwym gabinecie, który słownie gwarantuje 100% skuteczność.

ZAKRES MOŻLIWYCH DO UZYSKANIA REZULTATÓW MOŻNA PRZEDSTAWIĆ JAKO:

Trwałe zmniejszenie liczby włosów (zazwyczaj do -90%)
Zmniejszenie grubości włosa
Spowolnienie odrostu
Poprawa wyglądu skóry (koniec z podrażnieniami, zapaleniem mieszków włosowych)

EFEKT TRWAŁEGO USUNIĘCIA OWŁOSIENIA JEST TRUDNIEJSZY DO OSIĄGNIĘCIA:

U osób z mniejszą ilością melaniny w mieszku włosowym (jasne włosy)
U kobiet z owłosieniem w okolicach ciała typowych dla owłosienia męskiego (twarz, brodawki, pośladki, brzuch)
DEPILACJA WOSKIEM
 • WĄSIK
  20 zł
  8 min
 • POLICZKI
  30 zł
  15 min
 • BRODA
  20 zł
  10 min
 • CAŁA TWARZ
  60 zł
  20 min
 • PACHY
  50 zł
  20 min
 • BIKINI
  od 90 zł
  40 - 70 min
 • BRZUCH
  50 zł
  30 min
 • PLECY
  od 70 zł
  40 - 60 min
 • KLATKA PIERSIOWA
  od 60 zł
  30 - 50 min
 • ŁYDKI
  70 zł
  30 - 40 min
 • UDA
  80 zł
  40 - 45 min