DEPILACJA

Depilacja laserowa / fotoepilacja / fotodepilacja

DEPILACJA LASEROWA


Depilacja laserowa ciała w Lublinie

Fotoepilacja jest jedną z metod depilacji laserowej. Dzięki serii zabiegów większość osób może trwale pożegnać się z niechcianym owłosieniem. Na czym polega trwała depilacja laserowa? Podczas zabiegów energia świetlna ulega zmianie w skoncentrowane ciepło, które prowadzi do zniszczenia komórek macierzystych odpowiedzialnych za wyrastanie włosków.
W rezultacie w ciągu około dwóch tygodni od momentu, gdy zostanie wykonana depilacja laserowa, włoski wypadają wraz z cebulkami. Zabiegi wykonywane są w seriach - różnych dla poszczególnych obszarów zabiegowych, koloru włosa i płci. Jesteśmy w stanie przeprowadzić depilację laserową bikini, pleców, czy laserowe usuwanie wąsika, a wszystko to w naszym gabinecie w Lublinie!
NA PROBLEM: uciążliwe owłosienie, zapalenie okołomieszkowe.
OBSZAR ZABIEGOWY: twarz, szyja, dekolt, plecy, brzuch, barki, pachy, przedramiona, ramiona, dłonie, bikini, pośladki, uda, kolana, łydki, stopy, plecy (górna część), plecy (dolna część).
TYP SKÓRY: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna.
Coraz więcej Pań pragnie pozbyć się niechcianych mieszków włosków z powierzchni ciała. Zauważyliśmy to również w naszym gabinecie, dlatego zapraszamy na depilację laserową w Lublinie już dziś! Dla niezdecydowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę:
Zachęcamy do przetestowania zabiegu depilacji za darmo.
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bezpłatny test zabiegu depilacji - darmowy zabieg fotoepilacji jednej pachy.
Cennik
Wąsik: 100 zł
Pachy: 100 zł
Bikini (płytkie): 100 zł
Bikini (głębokie): 150 zł
Przedramiona: 150 zł
Ramiona: 150 zł
Udo: 150 zł
Łydka + kolano: 150 zł
Klatka piersiowa: 150 zł
Brzuch: 150 zł
Plecy (górna część): 150zł
Plecy (dolna część): 150 zł
Dłonie: 100 zł
Stopy: 100 zł
Pośladki: 150 zł
Barki: 150 zł
OPIS ZABIEGU
CZYM JEST DEPILACJA LASEROWA?
W trakcie zabiegów depilacji laserowej (fotoepilacji) dochodzi do tzw. selektywnej fototermolizy, polegającej na konwersji energii świetlnej w energię cieplną, która to niszczy komórki macierzyste mieszka włosowego odpowiedzialne za cykliczny wzrost włosa. Fotoepilacja / fotodepilacja E-Light jest najpopularniejszą metodą depilacji laserowej na świecie najczęściej prowadzącą do trwałego usunięcia owłosienia. Dla lepszego komfortu zabiegu i zwiększonej ochrony skóry przed nadmiernym przegrzaniem urządzenia Spectrum wyposażone są w złożony system chłodzenia. Dzięki temu depilacja przebiega szybko i komfortowo.
Urządzenia Spectrum: E-Light - IPL + RF
Zdecydowanie najlepsze połączenie technologii. Stosowanie głowic IPL wyposażonych w system RF (prąd o częstotliwości fal radiowych) daje możliwość obniżenia mocy światła przy jednoczesnym wzroście efektywności zabiegów. Prekursorem tej metody nazywanej skrótem ELOS jest renomowana izraelska firma Syneron
ILE ZABIEGÓW MUSZĘ WYKONAĆ
Na skuteczność poszczególnych zabiegów wpływa wiele czynników, takich jak np. fototyp skóry, partia ciała poddana fotoepilacji, profil hormonalny oraz płeć i wiek. Ponadto owłosienie na ciele często jest różnorodne, nawet w obrębie epilowanego obszaru. Z powyższych powodów trudno jest z góry określić, ile zabiegów jest optymalnych dla danego Klienta. Przykładowo ciemne i grube włoski na jasnych kobiecych łydkach będą potrzebowały mniejszej ilości zabiegów niż w przypadku fotodepilacji jasnych włosków na twarzy u kobiety - jasny włos oraz miejsce nietypowe dla dane płci zmniejszają efektywność poszczególnych zabiegów w serii na danym obszarze u danej osoby.
Podstawowym czynnikiem wpływającym na powodzenia zabiegu fotodepilacji jest przeprowadzenie go podczas jednej z trzech faz wzrostu włosa (anagen, katagen, telogen). Jest to faza anagenu, kiedy włos rośnie osadzony w mieszku włosowym. Tylko podczas tej fazy możliwe jest doprowadzenie energii cieplnej aż do korzenia mieszka włosowego i zniszczenia odżywiających go komórek macierzystych. Podczas dwóch nastepnych faz: katagenu i telogenu fotodepilacja nie przynosi dobrego efektu, ponieważ włos jest już oddzielony od swego korzenia i poddanie go zabiegowi nie wpływa na tworzące go komórki.
W jakim odstępie czasu wykonuje się kolejne zabiegi fotodepilacji danego obszaru?
Depilacja laserowa to złożony proces, w którym za pomocą innowacyjnych technologi sukcesywnie usuwa się, aż do uzyskania zadowalających efektów, zbędne owłosienie. W większości przypadków, zabiegi depilacji laserowej powinny odbywać się co 6-8 tygodni. Natura obdarzyła ludzkie włoskami na skórze, które pełnią funkcję ochronną i regulującą organizm. Ingerencja w nie musi nieść za sobą jakieś konsekwencje, dlatego częstsze wizyty w salonie mogłyby się źle skończyć.  Zabiegi z depilacji laserowej, by nie zaszkodziły organizmowi, a pomogły, muszą być wykonywane z rozwagą. Odwiedź jeden z naszych gabinetów, aby dowiedzieć się więcej.
Jakich efektów mogę się spodziewać?
"trwałe zmniejszenie liczby włosów (zazwyczaj do -90%)" Wiele innych gabinetów będzie starało się zapewnić Państwa o 100% skuteczności, jednak są to gwarancje bez pokrycia. Prawda jest taka, że ze względu na dużą ilość czynników niemożliwe jest z góry określenie końcowy efekt serii zabiegów oraz ilość zabiegów w serii. Przeprowadzona przez nas depilacja laserowa w Lublinie jest skoncentrowana na jak najlepszych i najszybszych efektach, ponieważ podchodzimy do każdej klientki indywidualnie i z ogromnym bagażem doświadczenia kosmetycznego. Żadna metoda usuwania owłosienia nie gwarantuje 100% skuteczności zabiegów po określonej ilości zabiegów. Nie wierzysz? Zapytaj o pisemną gwarancję w nieuczciwym gabinecie, który słownie gwarantuje 100% skuteczność.
ZAKRES MOŻLIWYCH DO UZYSKANIA REZULTATÓW MOŻNA PRZEDSTAWIĆ JAKO:
Trwałe zmniejszenie liczby włosów (zazwyczaj do -90%)
Zmniejszenie grubości włosa
Spowolnienie odrostu
Poprawa wyglądu skóry (koniec z podrażnieniami, zapaleniem mieszków włosowych)
EFEKT TRWAŁEGO USUNIĘCIA OWŁOSIENIA JEST TRUDNIEJSZY DO OSIĄGNIĘCIA:
U osób z mniejszą ilością melaniny w mieszku włosowym (jasne włosy)
U kobiet z owłosieniem w okolicach ciała typowych dla owłosienia męskiego (twarz, brodawki, pośladki, brzuch)
DEPILACJA WOSKIEM
 • WĄSIK
  15 zł
  8 min
 • POLICZKI
  20 - 30 zł
  15 min
 • BRODA
  15 - 20 zł
  10 min
 • CAŁA TWARZ
  50 zł
  20 min
 • PACHY
  40 zł
  20 min
 • BIKINI
  70 - 120 zł
  40 - 70 min
 • BRZUCH
  40 zł
  30 min
 • PLECY
  50 - 120 zł
  40 - 60 min
 • KLATKA PIERSIOWA
  50 - 100 zł
  30 - 50 min
 • ŁYDKI
  60 zł
  30 - 40 min
 • UDA
  70 zł
  40 - 45 min