Argon Plus

Depilacja laserowa

DEPILACJA
Technologia laserowej depilacji diodowej opiera się na selektywnej fototermolizie. Światło laserowe przenika przez powierzchnię skóry i dociera do mieszków włosowych; światło zostaje zaabsorbowane i przekształcone w ciepło w efekcie czego dochodzi do uszkodzenia komórek odpowiadających za wzrost włosa, a pozostałe struktury pozostają nienaruszone. Laser diodowy okazał się najbardziej skuteczny w usuwaniu owłosienia w przypadku wszystkich rodzajów skóry i włosów.
Aragon Plus to najnowszy laser diodowy o trzech długościach fali 755nm, 808nm i 1064nm. Dzięki zastosowaniu różnych długości fali, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego Aragon Plus są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne. Nowoczesny system chłodzenia głowicy sprawia że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera. Ogromną zaletą lasera diodowego jest jego wielofunkcyjność dzięki zastosowaniu trzech zakresów.
- Laser 808 nm – skutecznie usuwa zarówno ciemne jak i umiarkowanie ciemne owłosienie przy jasnej i delikatnie brązowej karnacji
- Laser 755 nm – skutecznie usuwa ciemne włosy przy jasnej karnacji
- Laser 1064 nm – skutecznie usuwa jasne włosy przy ciemnej karnacji
OPIS ZABIEGU
ETAP I - Światło emitowane przez laser ARAGON PLUS pochłaniane jest przez barwnik włosa, co powoduje uszkodzenie, a następnie stopniowy zanik jego cebulki. Wiązka promieni uszkadza mieszek włosowy poprzez absorpcję energii.
ETAP II - Należy pamiętać o tym, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Światło lasera działa tylko na te, które znajdują się w fazie wzrostu (ok. 30%). Reszta znajduje się w fazie uśpienia, po której zaczyna się aktywny wzrost nowego włosa. Dlatego też, aby depilacja przyniosła zadowalające efekty warto ją powtórzyć 5-6razy. Rezultaty depilacji zależą od wielu czynników, np. koloru i grubości włosa, jego rodzaju, fototypu skóry, wieku czy gospodarki hormonalnej.
ETAP III - Laser diodowy ARAGON PLUS posiada optymalnie dobrany rozmiar głowicy, która w najbardziej efektywny sposób wykorzystuje wiązki lasera. Dodatkowo urządzenie dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia pozwala dobrać odpowiednią temperaturę do różnych obszarów i fototypów skóry.
 • Wąsik
  120
 • Pachy
  130 zł
 • Pachy
  130 zł
 • Bikini
  130 zł
  płytkie
 • Bikini
  180 zł
  głębokie
 • Przedramiona
  180 zł
 • Ramiona
  180 zł
 • Udo
  180 zł
 • Łydka + kolano
  180 zł
 • Klatka piersiowa
  180 zł
 • Brzuch
  180 zł
 • Plecy
  180 zł
  górna lub dolna część
 • Dłonie/stopy
  130 zł
 • Pośladki
  180 zł
 • Barki
  180 zł
PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:
Dzień przed wizytą partię ciała, która poddawana będzie zabiegowi należy ogolić. Przed poddaniem danej partii ciała zabiegowi, przez okres minimum 3 tygodni , nie należy jej depilować (depilatorem, woskiem, pastą cukrową, pęsetą).
PRZECIWWSKAZANIA:
– ciąża i karmienie piersią
– przewlekłe choroby skóry (bielactwo, łuszczyca)
– nadwrażliwość na światło
– infekcyjne choroby skóry (opryszczka, łuszczyca, liszaj płaski)
– zakażenia wirusowe
– zakażenia bakteryjne
– rozrusznik serca
– choroba nowotworowa
– cukrzyca (niewyrównana), epilepsja
– przyjmowanie leków światło uczulających (np. antybiotyków, niektórych leków hormonalnych, przeciwzapalnych)
– przyjmowanie preparatów światło uczulających (np. ziół m.in. dziurawiec, skrzyp polny, nagietek, bratek, pokrzywa, odżywek, suplementów z preparatami o działaniu fototoksycznym)
– przyjmowanie w dużych dawkach witaminy A
– przyjmowanie betakarotenu
– używanie samoopalaczy, preparatów brązujących
– przyjmowanie ibuprofenu lub aspiryny (24 godziny przed zabiegiem)
– leczenie retinoidami
– zaburzenia krzepnięcia krwi
– skłonność do powstawania bliznowców (keloidów)
– głęboki peeling chemiczny wykonany w ciągu mniej niż 3 miesięcy przed zabiegiem
– świeżo opalona, podrażniona skóra w obszarze zabiegowym