WIZAŻ

Dzienny, wieczorowy ślubny, karnawałowy itp.

Lubliński salon wizażu


Wizaż long time liner w Lublinie

Makijaż to nie tylko maskowanie twarzy albo trend w modzie. Makijaż to sztuka, która pomaga nam wyeksponować zalety twarzy i stara się wydobyć na światło dzienne jej indywidualne cechy, jednym słowem tuszując niedoskonałości podkreśla atuty. Coraz więcej doświadczonych kosmetyczek decyduje się kontynuować naukę nakładania makijażu, gdyż na rynku pojawią się nowe sposoby, techniki i produkty.
Niezależnie od tego czy najnowszym trendem w modzie są pełne, zmysłowe usta, kocie oczy czy też sztuczne rzęsy.
Makijaż powinien być dopasowany do stylu, osobowości i charakteru kobiety. Chodzi o to, aby wyglądać po prostu dobrze, dobrze się ze sobą czuć, być zadbaną i promieniować pewnością siebie.
Jeżeli któraś z Pań chce zatrzymać efekt profesjonalnego makijażu proponujemy permanentny make-up wykonany techniką long time liner. Dzięki nowoczesnemu sposobowi nakładania kosmetyków nie trzeba martwić się o przerysowany, karykaturalny efekt. W naszym lublińskim gabinecie wskażemy, w jaki sposób pomóc swojej cerze, by nakładany makijaż prezentował się zawsze świeżo i olśniewająco. Long time liner to nowoczesny sposób na uzyskanie trwałych rezultatów makijażu utrzymującego się przez wiele miesięcy, z którego skorzystało już wiele kobiet na świecie. Zapraszamy do naszego salonu Panie, które chcą przekonać się o zaletach permanentnego makijażu na co dzień!
OPIS ZABIEGU
MAKIJAŻ DZIENNY
Zazwyczaj delikatny, jego najważniejszą cechą jest subtelność i naturalność. Podstawę stanowią odpowiednio dobrane kolory m.in. do typu urody, wieku, osobistych preferencji. Ten rodzaj makijażu podkreśla atuty urody, nie przytłaczając swoją intensywnością.
MAKIJAŻ WIECZOROWY
Zdecydowanie bardziej wyrazisty i intensywny, a nawet śmiały i ekstrawagancki.
Prezentowany jest zazwyczaj w słabym, stłumionym oświetleniu np. blasku świec.
MAKIJAŻ ŚLUBNY
Ślub to jedna z najważniejszych chwil w całym życiu, dlatego też tego dnia musisz wyglądać wyjątkowo i olśniewająco. Wzrok wszystkich zaproszonych gości skupiony jest wtedy na Młodej Parze, w szczególności na Pannie Młodej. Na wizerunek Panny Młodej składa się wymarzona suknia, fryzura i odpowiedni makijaż. Podstawą wykonania nieskazitelnego makijażu jest wcześniejsza odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy i dekoltu. Skóra powinna być przygotowana tzn. oczyszczona i gładka, wtedy makijaż będzie trwały i świeży. Równie ważne jest aby makijaż ślubny dostosowany był pod potrzeby fotografii np. zmieniającego się oświetlenia. Dla dopełnienia całości polecamy przedłużyć lub zagęścić naturalne rzęsy.