WIZAŻ

Dzienny, wieczorowy ślubny, karnawałowy itp.

Makijaż to nie tylko maskowanie twarzy albo trend w modzie. Makijaż to sztuka, która pomaga nam wyeksponować zalety twarzy i stara się wydobyć na światło dzienne jej indywidualne cechy, jednym słowem tuszując niedoskonałości podkreśla atuty.
Niezależnie od tego czy najnowszym trendem w modzie są pełne, zmysłowe usta, kocie oczy czy też sztuczne rzęsy.
Makijaż powinien być dopasowany do stylu, osobowości i charakteru kobiety. Chodzi o to, aby wyglądać po prostu dobrze, dobrze się ze sobą czuć, być zadbaną i promieniować pewnością siebie.
Cennik
MAKIJAŻ DZIENNY: 80 zł
MAKIJAŻ WIECZOROWY: 80 zł
MAKIJAŻ ŚLUBNY: 100 zł
MAKIJAŻ KARNAWAŁOWY: 80 zł
MAKIJAŻ FOTOGRAFICNZY: 80 zł
OPIS ZABIEGU
MAKIJAŻ DZIENNY
Zazwyczaj delikatny, jego najważniejszą cechą jest subtelność i naturalność. Podstawę stanowią odpowiednio dobrane kolory m.in. do typu urody, wieku, osobistych preferencji. Ten rodzaj makijażu podkreśla atuty urody, nie przytłaczając swoją intensywnością.
MAKIJAŻ WIECZOROWY
Zdecydowanie bardziej wyrazisty i intensywny ,a nawet śmiały i ekstrawagancki.
Prezentowany jest zazwyczaj w słabym, stłumionym oświetleniu np. blasku świec.
MAKIJAŻ ŚLUBNY
Ślub to jedna z najważniejszych chwil w całym życiu , dlatego też tego dnia musisz wyglądać wyjątkowo i olśniewająco. Wzrok wszystkich zaproszonych gości skupiony jest wtedy na Młodej Parze, w szczególności na Pannie Młodej. Na wizerunek Panny Młodej składa się wymarzona suknia, fryzura i odpowiedni makijaż. Podstawą wykonania nieskazitelnego makijażu jest wcześniejsza odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy i dekoltu. Skóra powinna być przygotowana tzn. oczyszczona i gładka, wtedy makijaż będzie trwały i świeży. Równie ważne jest aby makijaż ślubny dostosowany był pod potrzeby fotografii np. zmieniającego się oświetlenia. Dla dopełnienia całości polecamy przedłużyć lub zagęścić naturalne rzęsy.