ELEKTROSLIM

Elektrostymulacja

  • WYBRANY OBSZAR DZIAŁA (45 min)
    Od 100 zł
    1 zabieg: 100 zł
    5 zabiegów: 400 zł
    10 zabiegów: 700 zł
WYSZCZUPLAJĄCE / REDUKCJA CELLULITU
Podczas zabiegu delikatne, lecz głębokie impulsy elektryczne stymulują kompleksowo tkankę powierzchniową i przenikają w głąb skóry. Następuje także pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega znaczna ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry.
Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.
NA PROBLEM: cellulit, nadwaga, nadmiar skóry po zrzuceniu kilogramów.
OBSZAR ZABIEGOWY: brzuch, boki, biust, barki, ramiona, pośladki, uda, łydki.
TYP SKÓRY: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna.
OPIS ZABIEGU
DZIAŁANIE
Wzmacnianie i naprężanie mięśni we wszystkich warstwach od głębokiej do powierzchniowej
Redukcja cellulitu
Stymulujowanie rozkładu tłuszczu i likwidowanie nagromadzonych zapasów tk. tłuszczowej
Wzmaganie produkcji kolagenu i uelastycznianie mikrowłókien
Zwiększanie metabolizmu
Stymulowanie wydalanie toksyn i łagodzenie napięcia i bólu
Wchłanianie się obrzęków
Ma korzystny wpływ w leczeniu schorzeń zwiotczenia i przykurczy mięśni
ELETROSTYMULACJA
Metoda ta gwarantuje szybkie modelowanie i ujędrnianie ciała, pomaga w walce ze zbędnymi kilogramami i skórką pomarańczową. Elektrotrening jest bezbolesną, a zarazem skuteczną metodą dającą szybkie i długotrwałe efekty, a co najważniejsze – nie wymagają wysiłku i intensywnych treningów na siłowni. Urządzenie do elektrostymulacji za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo zarówno tkanki zewnętrzne, jak również penetruje w głąb skóry. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii, krążenia krwi i limfy, wydalania toksyn, redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry.
Elekrostymulacja mięśni to zabieg elektroleczniczy, zwany także elektrogimnastyką mający na celu wywołanie reakcji motorycznej mięśnia lub grupy mięśni. Fale kierunkowe sprawiają, że włókna mięśni wykonują izotoniczne ruchy, stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek, spalając tym samym tkankę tłuszczową. Urządzenie zaprogramowane na najdogodniejszy program samodzielnie pobudzi Twoje mięśnie do pracy. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. 40 - minutowy zabieg odpowiada, w zależności od ustawionych parametrów, 2-3 godzinnemu, tradycyjnemu treningowi fitness. Daje efekt podobny do wykonania aż 1200 brzuszków. Najlepsze efekty uzyskuje się powtarzając elektrostymulację 4 razy w tygodniu. Liczba zabiegów w serii jest dobierana indywidualnie.
Gimnastyka powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu. Efektem przemiany tkanki tłuszczowej w mięśniową jest widoczna utrata centymetrów. Urozmaicone zabiegi, w których wykorzystuje się kombinacje dziewięciu różnych przebiegów prądów pozwalają likwidować niedoskonałości sylwetki mające wpływ na estetykę wyglądu ciała i samopoczucie oraz zmniejszać problemy zdrowotne. Zaletą takiego treningu jest fakt, że nie obciąża on serca. Dzięki temu urządzeniu możesz zrzucić zbędne kilogramy w bardzo krótkim okresie czasu, gdyż wykorzystuje ono stymulację punktową. Jest to najlepsza metoda zrzucenia zbędnych kilogramów i uzyskania smukłej sylwetki. Jest to zabieg niezwykle skuteczny przy prowadzeniu kuracji wyszczuplających.
Elektrostymulacja to doskonałe uzupełnienie tradycyjnego treningu, bądź jego alternatywa. Twoje mięśnie będą pracowały, podczas kiedy Ty będziesz mieć możliwość zrelaksowania się w pozycji leżącej, słuchając muzyki w blasku świec.