HÕTAI BODY WRAP

Metoda nieinwazyjnego modelowania sylwetki bandażami

  • 1 ZABIEG NA CAŁE CIAŁO ( 2 BANDAŻE )
    190 zł
    50 min
MASAŻE & SPA
HÕTAI Body Wrap to bezbolesna metoda nieinwazyjnego modelowania sylwetki. Podczas zabiegów problematyczne obszary owijane są bandażami nasączonymi substancjami aktywnymi. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta dobierzemy jeden z 5 rodzajów bandaży lub odpowiedni program zabiegów złożony z kilku typów bandaży.
NA PROBLEM: skóra szara, skóra zmęczona, nadmiar toksyn, potrzeba relaksu/odpoczynku, zanieczyszczona skóra.
OBSZAR ZABIEGOWY: dekolt, plecy, brzuch, boki, przedramiona, ramiona, pośladki, uda, łydki.
TYP SKÓRY: skóra szara, skóra zmęczona, nadmiar toksyn, potrzeba relaksu/odpoczynku, zanieczyszczona skóra.
OPIS ZABIEGU
Przebieg zabiegu: Peeling obszaru zabiegowego naturalną szczotką + nałożenie bandaży na ciało + masaż obszaru zabiegowego.
NA JAKIE NIEDOSKONAŁOŚCI DZIAŁAJĄ BANDAŻE Na jakie niedoskonałości działają bandaże HOTAI BODY
Utrata napięcia i elastyczności skóry
Zatrzymanie wody, obrzęki limfatyczne
Cellulit wodny, lipidowy, włóknisty
Zlokalizowana tkanka tłuszczowa
Odwodnienie skóry
Trudności w redukcji wagi oraz lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej
DOSTĘPNE BANDAŻE
5 rodzai bandaży wykonanych z delikatnej bawełny, nasączonych aktywnymi preparatami, które wnikają w głębsze warstwy skóry. Każdy z bandaży ukierunkowany jest na inny problem i inne niedoskonałości skóry:
SalisDrain Bandage - bandaż drenujący
ZeroCell Bandage - bandaż antycellulitowy
AdipoSlim Bandage - bandaż wyszczuplający
AdipoTherm Bandage - bandaż wyszczuplająco - ujędrniający
ToneActive Bandage - bandaż odświeżający i silnie chłodzący
PROTOKOŁY ZABIEGOWE
W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów zalecamy stosowanie HÕTAI Body Wrap w seriach, tzw. protokołach zabiegowych. Każdy protokół zabiegowy składa się 8 zabiegów podczas, których wykorzystujemy bandaże indywidualnie dobrane do problemu:
Cellulite & Orange Peel Skin - protokół antycellulitowy (cellulit wodny) Seria zabiegów z wykorzystaniem HÕTAI Body Wrap stworzona z myślą o kobietach z problemem cellulitu wodnego i lipidowego (tłuszczowego). Zawarte w bandażach składniki aktywne przyspieszają przemianę materii i redukują cellulit.
Fibrous Cellulite & Adiposity - protokół antycellulitowy (cellulit tłuszczowy) Seria zabiegów HÕTAI Body Wrap stworzona z myślą o kobietach z problemem cellulitu włóknistego oraz lokalnego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Zawarte w bandażach składniki aktywne przyspieszają przemianę materii i redukują cellulit.
Adiposity / Fat - protokół wyszczuplający Seria zabiegów HÕTAI Body Wrap o silnym działaniu wyszczuplającym, stymulującym metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych.
Lymphatic Drainage - protokół drenujący Seria zabiegów HÕTAI Body Wrap o silnym działaniu drenującym, ułatwiająca przepływ krwi i limfy, wspomagająca redukcję opuchnięć i zastojów płynów w tkankach. Stworzony z myślą o kobietach z problemem nadmiaru wody w organizmie i związanym z tym obrzękiem oraz cellulitem wodnym.
Tonification / Firming / Refreshing - protokół ujędrniający i tonizujący Seria zabiegów HÕTAI Body Wrap stworzona z myślą o skórze pozbawionej jędrności i elastyczności, charakteryzującej się dużą wrażliwością i skłonnością do podrażnień.
Polecane dodatki: Zalecana liczba zabiegów 6-8 w serii. Częstotliwość 2 razy w tygodniu.