MASAŻ KAMIENIAMI

Relaksacyjne działanie masażu

  • PLECY
    100 zł
    45 min
  • CAŁE CIAŁO
    160 zł
    75 min
MASAŻE & SPA
Masaż kamieniami jest szczególnie wskazany dla Ciebie, jeśli dla potrzebujesz wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Relaksacyjne działanie masażu podgrzanymi naturalnymi kamieniami oparte jest przede wszystkim o dotyk i ciepło.
Dodatkowe zalety masażu gorącymi kamieniami to pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, zwiększenie głębokości oddechu oraz działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Umów się na wizytę i poczuj niezwykłą przyjemność i głęboki relaks.
OBSZAR ZABIEGOWY: twarz, szyja, dekolt, plecy, brzuch, boki, przedramiona, ramiona, pośladki, uda, łydki.
TYP SKÓRY: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna.
OPIS ZABIEGU
Przebieg zabiegu: Relaksujący masaż całego ciała gorącymi kamieniami.
W masażu używamy gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które były obrabiane falami morskimi przez wiele lat. Używane przez nas wyjątkowe kamienie pochodzą z obszarów czystych ekologicznie. Masaż jest połączeniem termoterapii, masażu limfatycznego oraz masażu klasycznego.
Ciepło płynące z kamieni, nastrojowa relaksacyjna muzyka oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu rozluźnią Twoje napięte mięśnie napięte, a umysł dozna stanu niezwykłego relaksu.