REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Innowacyjne technologie E-Light

 • TWARZ
  200 zł
  30 min
 • TWARZ + SZYJA
  230 zł
  40 min
 • TWARZ + SZYJA + DEKOLT
  260 zł
  50 min
NIWELOWANIE PRZEBARWIEŃ
Zabieg stanowiący jedną z najskuteczniejszych kuracji redukujących bądź likwidujących skórne zmiany barwnikowe niezależnie od przyczyn ich powstania.
Podczas zabiegu wykorzystuje się innowacyjną technologię E-Light, czyli połączenie pulsacyjnego światło IPL z RF (falą radiową) dzięki temu możliwa staje się penetracja w głębsze warstwy skóry nie powodując przy tym żadnych podrażnień oraz skutków ubocznych.
Dodatkowo zabieg bazuje na kosmetykach YASUMI wykazujących silne właściwości wybielające i dotleniające potęgując tym samym działanie kuracji.
OPIS ZABIEGU
Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + Zabieg E-Light + aplikacja ampułki Whitening + aplikacja YASUMI Bright Touch Lightening Cream
Redukcja przebarwień w programie TVN Style - Klinika Urody
Program przedstawia historię kobiety, która pozbyła się licznych przebarwień za pomocą redukcji przebarwień IPL. W Instytutach Zdrowia i Urody YASUMI wykorzystujemy medycznej klasy systemy IPL+RF zachowując przystępną cenę za zabieg. Odwiedź jeden z naszych gabinetów i na własnej skórze przekonaj się jak profesjonalny personel gabinetów YASUMI może odmienić Twoją skórę.
Obejrzyj inne odcinki programu Klinika urody na www.tvnplayer.pl Gabinet prezentowany w programie nie jest gabinetem YASUMI.
CZYM SĄ PRZEBARWIENIA?
Ważną funkcją skóry jest zapewnienie jej odpowiedniej barwy w celu ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Kolor naszej skóry zależy od melaniny, która jest barwnikiem powstającym w melanocytach w warstwie podstawnej naskórka. Często spotykane są zaburzenia i nadprodukcja melaniny przez melanocyty, które prowadzą do powstania przebarwień. Są to brązowe plamy pojawiające się głównie na twarzy u osób dorosłych, najczęściej występują na czole, policzkach, nosie i nad górną wargą.
Często spotykane są również przebarwienia na dłoniach, przedramionach, dekolcie i plecach.
PRZYCZYNY POWSTAWANIA PRZEBARWIEŃ
Najczęściej przebarwienia pojawiają się u osób intensywnie korzystających ze słońca. Należy pamętać ,że absorbowana ilość energi słonecznej kumuluje się w skórze z biegiem lat. Innym czynnikiem sprzyjąjącym powstawaniu przebarwień są zmiany hormonalne, zarówno fizjologiczne (ciąża) jak również spowodowane przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych.
Najszybszą i najskuteczniejszą metodą usuwania przebarwień jest zastosowanie urzadzenia typu E-Light (IPL+RF). Rezultatem zabiegu jest ciemnienie przebarwień, które rozpoczyna się w czasie do kilku godzin po zabiegu. Należy być świadomym, że plamy mogą nabrać koloru ciemnej czekolady. Następnie rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania. Seria zabiegów usuwania przebarwień składa się z 2-5 zabiegów wykonywanych co ok. 2 tygodnie.
NAJWAŻNIEJSZE PRZECIWWSKAZANIA
Alergia na słońce
Leki bądź zioła fotouczulające
Roaccutan, Accutan, Isoform, Izotek, Aknenormin, Curacne, Izotrexin, AknemycinPlus (<6miesięcy)
Głębokie peelingi
Epilepsja
Leczenie zewnętrzne antybiotykami, kwasami owocowymi
Kremy z retinolem
Ciąża
Guzy i nowotwory