ACNE CONTROL

Terapia przeciwtrądzikowa

 • TWARZ
  200 zł
  40 min
 • TWARZ + SZYJA
  220 zł
  50 min
 • TWARZ + SZYJA + DEKOLT
  250 zł
  60 min
 • PLECY - GÓRNA CZĘŚĆ
  220 zł
  50 min
NAWILŻENIE I OSZCZYSZCZENIE
Zabieg przeznaczony jest głównie dla osób o skórze tłustej i łojotokowej skłonnej do powstawania wyprysków, blizn, krostek i rozszerzonych porów. Seria zabiegów znacząco redukuje blizny i przebarwienia, obkurcza pory, odkaża skórę oraz skutecznie niszczy szybko namnażające się bakterie (Propionibacterium acnes) odpowiedzialne m.in. za powstawanie zapalnych zmian trądzikowych.
Przewagą terapii E-Light nad innymi popularnymi metodami walki z trądzikiem jest fakt, iż zabieg ten nie wywołuje złuszczania skóry.
NA PROBLEM: przebarwienia, rozszerzone pory, trądzik, świecąca się skóra, zapalenie okołomieszkowe, zanieczyszczona skóra.
OBSZAR ZABIEGOWY: twarz, szyja, dekolt.
TYP SKÓRY: sucha, mieszana, dojrzała, wrażliwa, normalna.
OPIS ZABIEGU
Przebieg zabiegu podstawowego: Demakijaż SPA + zabieg E-Light + sonoforeza ampułki anti-acne lub maska kremowa YASUMI Shine Off Purifying Mask + D’arsonvalizacja skóry + aplikacja YASUMI Shine Off Purifying Cream.
Specjalistyczny zabieg stanowiący kompleksową pielęgnację cery: trądzikowej oraz łojotokowej, wykazującej dużą skłonność do powstawania wyprysków. Trądzik, oraz problemy z cerą wynikające z jego pojawienia się dotyczą nie tylko nastolatków w okresie dojrzewania ale także osób, które już dawno przekroczyły ten etap życia. Nieprawidłowe postępowanie w tego typie cery może skutkować znacznym zaostrzeniem wszelkich zmian jakie już zaistniały, bądź też pojawieniem się nowych. Dlatego tak ważna jest specjalistyczna pielęgnacja umożliwiająca przywrócenie prawidłowej równowagi skóry właściwej.