PEELING KAWITACYJNY

Oczyszczanie skóry

 • TWARZ
  90 zł
  15 min
 • TWARZ + SZYJA
  110 zł
  20 min
 • TWARZ + SZYJA + DEKOLT
  130 zł
  30 min
DODATKI DO ZABIEGU
Infuzja tlenowa: + 60-80 zł
Sonoforeza ampułki: + 40 zł
Maska algowa: + 40 zł
Maska kremowa: w cenie zabiegu
Maska biocelulozowa: + 50 zł
NAWILŻENIE I OSZCZYSZCZENIE
Peeling kawitacyjny to dokładne oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej wzbogacone o mikromasaż, który poprawia krążenie krwi. Zabieg ten umożliwia nie tylko pozbycie się martwych komórek naskórka, wygładzenie skóry, lecz również dokładnie usuwa sebum z porów, zaskórniki oraz bakterie, które są główną przyczyną powstawania wyprysków.
Peeling kawitacyjny przyczynia się również do zwiększenia nawilżenia skóry, zmiękcza naskórek, działa kojąco i regenerująco na skórę.
NA PROBLEM: rozszerzone pory, trądzik, świecąca się skóra, skóra szara, zanieczyszczona skóra.
OBSZAR ZABIEGOWY: twarz, szyja, dekolt.
TYP SKÓRY: sucha, mieszana, dojrzała, wrażliwa, normalna.
Zabieg można wzbogacić o ampułkę lub serum indywidualnie dobraną do rodzaju cery (wprowadzane masażem lub urządzeniem).
OPIS ZABIEGU
Przebieg zabiegu podstawowego: Demakijaż SPA + peeling kawitacyjny + Maska kremowa + Aplikacja kremu indywidualnie dobranego do rodzaju cery.
Kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy na wilgotną skórę skierujemy fale ultradźwiękowe. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, które powodują rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling kawitacyjny przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorpcyjne. Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc ten zabieg z sonoforezą (ultradźwiękami) lub zabiegami podstawowymi. Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej.