OCZYSZCZANIE EXPRESS

Pełnia oczyszczenia

 • TWARZ
  150 zł
  30 - 40 min
 • TWARZ + SZYJA
  170 zł
  30 - 40 min
 • TWARZ + SZYJA + DEKOLT
  200 zł
  40 - 50 min
 • PLECY - GÓRNA CZĘŚĆ
  170 zł
  40 - 50 min
NAWILŻENIE I OSZCZYSZCZENIE
OCZYSZCZANIE EXPRESS
Zabieg przeznaczony jest głównie dla osób o skórze mieszanej i tłustej wydzielającej nadmiar sebum. Po zabiegu skóra jest oczyszczona i zdezynfekowana. Bilans wodno-lipidowy zostaje znormalizowany. Podczas zabiegu skóra jest odżywiana preparatami o działaniu matującym, regulującym nadmiar sebum i nawilżającym.
Kilkufazowy zabieg stanowiący kompleksową pielęgnację cery: mieszanej, tłustej, oraz trądzikowej, których głównym problemem jest zaburzenie równowagi wodno-lipidowej. Nieprawidłowe postępowanie w tych typach cery może zatem skutkować nie tylko znacznym odwodnieniem, ale także przedwczesnym starzeniem się skóry. Dlatego tak ważna jest specjalistyczna pielęgnacją umożliwiająca całkowitą odnowę oraz regenerację skóry.
NA PROBLEM: rozszerzone pory, trądzik, świecąca się skóra, zanieczyszczona skóra.
OBSZAR ZABIEGOWY: twarz, szyja, dekolt.
TYP SKÓRY: sucha, mieszana, dojrzała, wrażliwa, normalna.
Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + Peeling kawitacyjny + Sonoforeza ampułki anti-acne + D’arsonvalizacja skóry + aplikacja YASUMI Shine Off Purifying Cream.
PEŁNIA OCZYSZCZENIA
Zabieg przeznaczony jest głównie dla osób o skórze normalnej, mieszanej lub tłustej wydzielającej nadmiar sebum. Po zabiegu skóra jest mocno oczyszczona za pomocą peelingu kawitacyjnego i mikrodermabrazji, a także odżywiona i zdezynfekowana. Martwy naskórek zostaje całkowicie usunięty, a odsłonięta skóra jest odżywiana preparatami o odpowiednio dobranym przez kosmetologa działaniu: matującym i regulującym nadmiar sebum, nawilżającym, rozjaśniającym lub liftingującym.
Seria zabiegów znacząco redukuje blizny i przebarwienia, a także normalizuje skórę.
NA PROBLEM: zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory, świecąca się skóra, skóra szara, skóra zmęczona, zanieczyszczona skóra.
OBSZAR ZABIEGOWY: twarz, szyja, dekolt, plecy (górna część).
TYP SKÓRY: tłusta, mieszana, dojrzała, trądzikowa, normalna.
Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + Peeling kawitacyjny + Mikrodermabrazja diamentowa + D’arsonvalizacja skóry + aplikacja preparatu YASUMI dobranego przez kosmetologa.
 • TWARZ
  200 zł
  60 min
 • TWARZ + SZYJA
  250 zł
  70 min
 • TWARZ + SZYJA + DEKOLT
  300 zł
  80 min
 • PLECY - GÓRNA CZĘŚĆ
  250 zł
  80 min