MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Poznaj efekt BOOST

NAWILŻENIE I OSZCZYSZCZENIE
Efekt BOOST to szybkie dotarcie do źródła problemu. Łączy siłę żelowych peelingów chemicznych z mezoterapią mikroigłową.
Mezoterpia mikroigłowa to technika kontrolowanej perforacji naskórka z jednoczesnym podaniem substancji o różnym spektrum działania, np. nawilżającym, odżywczym, rewitalizującym etc. Powoduje to maksymalne pobudzenie skóry do regeneracji i samonaprawy, czego efektem jest napinanie, rozjaśnienie oraz poprawa owalu twarzy. Ogromną zaletą tego zabiegu jest szybkie działanie. Na efekty nie trzeba długo czekać, bo widoczne są tuż po zabiegu. Mezoterapia igłowa sprawdza się najlepiej, gdy początkowo klientka odwiedza salon co około trzy, cztery tygodnie, by po kilku aplikacjach zmniejszyć częstotliwość do jednego zabiegu co pół roku. Przed przystąpieniem do mezoterapii igłowej przeprowadzamy krótki wywiad, który ma na celu określenie, czy nie ma żadnych przeciwwskazań. Do lublińskiego salonu serdecznie zapraszamy wszystkie chętne Panie na poprawę wyglądu skóry głowy!
Peeling chemiczny w połączeniu z perforacją, to świetny zabieg dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami i utratą jędrności. Jest przeznaczony dla każdego, kto chce szybko i trwale pozbyć się martwego naskórka, blizn, lub przebarwień. Za pomocą specjalnych mieszanek nałożonych na skórę twarzy poprawia się jakość oraz kondycję skóry. Z uwagi na różne potrzeby i oczekiwania proponujemy zabieg z uwzględnieniem każdego z rodzajów peelingów chemicznych.
 • TWARZ
  300 zł
  80 - 90 min
 • TWARZ + SZYJA
  350 zł
  90 - 100 min
 • TWARZ + SZYJA + DEKOLT
  400 zł
  100 - 120 min
OPIS ZABIEGU
Mesoboost® lHA to specjalistyczny produkt bazujący na 20% usieciowanym kwasie hialuronowym. Idealny dla Klientów, którzy preferują zabiegi ekskluzywne, ale wymagające mniejszej częstotliwości.
Zainspirowany efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, daje długotrwały rezultat nawilżonej, gładkiej i jędrnej skóry. Jego tajemnica tkwi w wysokiej odporności na działanie hialuronidazy, dzięki czemu poziom nawilżenia skóry zaledwie po 1h podwyższony zostaje o 110%, natomiast wzrost elastyczności 4-krotnie przewyższa efekty uzyskane po zabiegach z nieusieciowaną wersją HA.