MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Poznaj efekt BOOST

NAWILŻENIE I OSZCZYSZCZENIE
Efekt BOOST to szybkie dotarcie do źródła problemu. Łączy siłę żelowych peelingów chemicznych z mezoterapią mikroigłową.
Mezoterpia mikroigłowa to technika kontrolowanej perforacji naskórka z jednoczesnym podaniem substancji o różnym spektrum działania, np. nawilżającym, odżywczym, rewitalizującym etc. Powoduje to maksymalne pobudzenie skóry do regeneracji i samonaprawy, czego efektem jest napinanie, rozjaśnienie oraz poprawa owalu twarzy.
Peeling chemiczny w połączeniu z perforacją, to świetny zabieg dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami i utratą jędrności.
Cennik
1 zabieg na twarz lub szyja lub dekolt: 249 zł
4 zabiegi na twarz lub szyja lub dekolt: 800 zł
2 obszary: 249 zł
4 zabiegi na 2 obszary: 690 zł
3 obszary: 349 zł
4 zabiegi na 3 obszary: 1020 zł
Skóra głowy: 199 zł
Obszar ciała ok. 20cm x 20cm: 249 zł
4 zabiegi na skórę głowy: 640 zł
4 zabiegi na obszar ciała ok. 20cm x 20cm: 800 zł
OPIS ZABIEGU
Mesoboost® lHA to specjalistyczny produkt bazujący na 20% usieciowanym kwasie hialuronowym. Idealny dla Klientów, którzy preferują zabiegi ekskluzywne, ale wymagające mniejszej częstotliwości.
Zainspirowany efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, daje długotrwały rezultat nawilżonej, gładkiej i jędrnej skóry. Jego tajemnica tkwi w wysokiej odporności na działanie hialuronidazy, dzięki czemu poziom nawilżenia skóry zaledwie po 1h podwyższony zostaje o 110%, natomiast wzrost elastyczności 4-krotnie przewyższa efekty uzyskane po zabiegach z nieusieciowaną wersją HA.