DERMATOLOGICZNY RESURFACING SKÓRY PHFORMULA

Przeciwstarzeniowy, przeciwzmarszczkowy, przeciwtrądzikowy, na skórę naczynkową

PIELĘGNACJA PRZECIW ZMARSZCZKOM
Dermatologiczny resurfacing pHformula gwarantuje oddziaływanie kwasów i innych substancji aktywnych na cały profil skóry – od naskórka po głębokie warstwy skóry właściwej oraz przydatki skóry. Działanie to możliwe jest dzięki zastosowaniu unikalnej, innowacyjnej metody transportu kwasów i substancji aktywnych w głąb skóry – nośnika i promotora przenikania PH-DVC™ COMPLEX.
NA PROBLEM: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, przebarwienia, rumień, trądzik
OBSZAR ZABIEGOWY: twarz, szyja, dekolt, przedramiona, ramiona, dłonie, plecy (górna część), plecy (dolna część).
TYP SKÓRY: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, normalna, trądzikowa.
CZYM JEST RESURFACING SKÓRY
pHformula to hiszpańskie laboratorium rodzinne, prowadzone przez farmaceutów i lekarzy od przeszło 4 pokoleń, dokładnie od 1898 roku. Od początku istnienia misją pHformula jest dostarczanie pacjentom innowacyjnych i najbardziej skutecznych rozwiązań do walki z różnorodnymi niedoskonałościami i problemami skóry.
Laboratorium pHformula reprezentuje innowacyjne podejście do terapii skóry z wykorzystaniem kwasów medycznych. Kwasy medyczne, stosowane do tej pory w peelingach chemicznych do złuszczania skóry, po raz pierwszy zostały wykorzystane w nowej formule, jaką jest resurfacing – czyli odmładzanie przez odbudowę.

RESURFACING pHformula obejmuje całokształt przemian zachodzących w powierzchownych i głębokich warstwach skóry, które mają na celu:
obudzenie odnowy komórkowej
stymulację procesów naprawy i regeneracji skóry
przebudowę skóry Rezultatem powyższych działań jest:
przywrócenie prawidłowych funkcji skóry
redukcja niedoskonałości
redukcja oznak starzenia
wyraźne i kompleksowe odmłodzenie skóry
RODZAJE ZABIEGU:
A.G.E. przeciwstarzeniowy: Intensywny zabieg przeciwstarzeniowy o natychmiastowym działaniu napinającym i wygładzającym skórę. Unikalne połączenie substancji przynosi efekt odmłodzenia i przebudowy skóry.
Główne składniki aktywne: PH-DVC™ (nośnik), kwas migdałowy, kwas pirogronowy, kwas laktobionowy, retinol.
Wskazania:
fotostarzenie: skóra szara, matowa, niejednolity koloryt skóry, uszkodzenia posłoneczne
starzenie chronogeniczne o różnym stopniu nasilenia objawów: zmarszczki, odwodnienie skóry, wiotkość i utrata jędrności, zaburzenia w owalu twarzy, zmiany w pigmentacji

C.R. COMPLEX – na skórę naczynkową: Specjalistyczna terapia skóry naczyniowej i wrażliwej, a także z trądzikiem różowatym.
Wykazuje intensywne działanie anti-redness, redukuje rumień i zaczerwienienia, a także działa przeciwzapalnie i łagodząco w terapii trądziku różowatego. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, uszczelnia je i uelastycznia, dzięki czemu zmniejsza ich widoczność i zapobiega ich uszkodzeniom.
Główne składniki aktywne: Kwas migdałowy, Retinol, Kwas salicylowy, Kwas mlekowy, PH-DVC™ (nośnik).
Wskazania:
skóra naczynkowa
rumień, chroniczne zaczerwienienie skóry
skóra wrażliwa, reaktywna, atopowa,
trądzik różowaty
A.C.N.E. – przeciw trądzikowi Intensywny zabieg przeciwtrądzikowy, redukujący zmiany trądzikowe o różnej etiologii. Oczyszcza skórę, reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, redukuje widoczność blizn i przebarwień potrądzikowych. Unikalne połączenie substancji aktywnych gwarantuje doskonałe efekty w każdym wieku i przy każdym typie skóry. A.C.N.E. solution skutecznie wnika w pory aby pomóc i przejąć kontrolę nad rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów trądziku skóry. Rozwiązanie to zapewnia korzyści przeciwzapalne oraz silne działanie keratolityczne w celu normalizacji problemów skórnych.
Główne składniki aktywne: PH-DVC™ (nośnik), Kwas pirogronowy, Azeloglicyna.
Wskazania:
skóra trądzikowa: zmiany o różnej etiologii i różnym stopniu nasilenia objawów; twarz i ciało
skóra mieszana, tłusta i łojotokowa
skóra zanieczyszczona i/lub skłonna do zanieczyszczeń
powikłania potrądzikowe: blizny i przebarwienia pozapalne

M.E.L.A. – na przebarwienia: Intensywna terapia redukująca przebarwienia i przywracająca jednolity koloryt skóry.
Wyjątkowo bogaty skład substancji aktywnych wykazuje silne działanie rozjaśniające, ale również przeciwstarzeniowe i odmładzające. M.E.L.A. powerclays™ gwarantuje równomierną i niezwykle szybką penetrację substancji czynnych. Jest to najlepsze chemiczne rozwiązanie pozbycia się wszelkiego rodzaju przebarwień niezależnie od fototypu skóry.
Główne składniki aktywne: Kwas salicylowy, Kwas fitynowy, Kwas migdałowy, Azeloglicyna, Kwas laktobionowy, PH-DVC™ (nośnik).
Wskazania:
przebarwienia o różnej etiologii (posłoneczne, melasma, pozapalne) i różnym stopniu nasilenia zmian
niejednolity koloryt skóry
skóra palacza, skóra szara, matowa, o nierównej powierzchni
zmarszczki, skóra wymagająca natychmiastowego rozświetlenia, rozjaśnienia i blasku
PRZEBIEG ZABIEGU
E.X.F.O. cleanse + Test wrażliwości skóry S.P. Complex + pHformula Dermabrasion Cream + Dermatologiczny resurfacing pHformula + H.Y.D.R.A. gel mask + P.O.S.T. resurfacing cream + U.V. protect SPF 50+