TCA TOUCH PHFORMULA

Natychmiastowy efekt liftingu i rozjaśniania

PIELĘGNACJA PRZECIW ZMARSZCZKOM
Peeling TCA jest jednym z najsilniejszych peelingów, który daje natychmiastowy efekt liftingu i rozjaśniania. TCA Touch wywołuje efekty zastosowania 30% kwasu trójchlorooctowego, przy jednoczesnym zminimalizowaniu objawów ubocznych. Jest unikalnym, nieagresywnym, wielofunkcyjnym zabiegiem chemicznego resurfacingu skóry.
Głównym celem systemu pHformula jest kontrolowana, chemiczna odnowa skóry, której zasada zasadniczo różni się od mechanizmu działania tradycyjnego peelingu chemicznego.
NA PROBLEM: Przeciwstarzeniowo (twarz, szyja, dekolt), skóra trądzikowa, blizny potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia skóry, zmniejszenie elastyczności i napięcia skóry, drobne zmarszczki
OBSZAR ZABIEGOWY: twarz, szyja, dekolt, przedramiona, ramiona, dłonie, plecy (górna część), plecy (dolna część).
  • Tca Touch pHformula
    350 zł
    Jeden zabieg
  • Zabieg rozszerzony o preparaty dla klienta do kuracji domowej
    500 zł
    *szczegóły poniżej
PRZEBIEG ZABIEGU: E.X.F.O. cleanse + Test wrażliwości skóry S.P. Complex + pHformula Dermabrasion Cream + Dermatologiczny resurfacing pHformula + TCA Touch phFormuła + H.Y.D.R.A. gel mask + P.O.S.T. resurfacing cream + U.V. protect SPF 50+

EFEKT ZABIEGU:
• natychmiastowy efekt liftingu
• intensywna stymulacja i odbudowa komórkowa
• unikalne połączenie z arbutyną i magnezem zwiększa właściwości rozjaśniające skórę
• brak długo utrzymujących się zaczerwienień
• właściwości amfoteryczne ze względu na unikalny system transportujący
• dla wszystkich rodzajów skór
• bez przebarwień pozapalnych
• bez rekonwalescencji
Procedurę wykonuje się w serii 3 zabiegów co 3-4 tygodnie.
W WERSJI ROZSZERZONEJ DO KURACJI DOMOWEJ KLIENT OTRZYMUJE:
E.X.F.O. CLEANSE Delikatnie złuszcza, skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Zawiera specjalne składniki aktywne, które pomagają w poluzowaniu zrogowaciałych komórek naskórka. Wskazania do stosowania na dzień/na noc Nałożyć i delikatnie wmasować w skórę twarzy i szyi. Dokładnie usunąć, w razie potrzeby czynność powtórzyć.
SYNERGY SERUM Wysoka siła działania serum z mieszanką synergistycznych substancji czynnych stworzona aby usuwać oznaki starzenia i przebarwienia. Wskazania do stosowania na dzień/na noc Stworzony do działania w synergii z zabiegiem resurfacingu TCA Touch™ . Nakładać SYNERGY SERUM wyłącznie na noc tak często jak skóra je toleruje.
P.O.S.T. RESURFACING CREAM Krem nawilżający, zapewniający ochronę i komfort skórze. Wskazania do stosowania na dzień/na noc Zaleca się codzienne stosowanie jako krem nawilżający.
C.C. CREAM 30+ Natychmiast minimalizuje i koryguje widoczne niedoskonałości skóry zapewniając jednocześnie wysokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej UV, chroni przed powstawaniem kolejnych uszkodzeń słonecznych. Wskazania do stosowania na dzień/na noc Nałożyć palcami na oczyszczoną skórę. Krem nawilża i wygładza komponując się ze skórą. Konsystencja kremu gwarantuje ukrycie niedoskonałości . Zaleca się powtarzanie aplikacji w ciągu dnia w celu podtrzymania efektu.
Główne składniki aktywne i ich właściwości:
• Kwas trójchlorooctowy – środek chemiczny stosowany do złuszczania i odnowy powierzchownej warstwy skóry.
• Arbutyna – środek rozjaśniający skórę, hamuje tyrozynazy zapobiegając w ten sposób formowaniu się melaniny.
• Siarczan magnezu – czynnik przeciwzapalny.
• PH-DVC™ (kompleks transportujący) – stosowany w preparatach pHformula w celu zwiększenia penetracji substancji czynnych.

Charakterystyczny dla marki jest jej unikalny mechanizm działania, w porównaniu do tradycyjnych peelingów. Peelingi doprowadzają do resurfacingu skóry, czyli całokształtu przemian zachodzących zarówno w powierzchniowych jak i głębokich warstwach skóry.