KRIOLIFT SPRING

Efekt obkurczenia naczyń, poprawa mikrokrążenia

 • TWARZ
  60 zł
  15 min
 • TWARZ + SZYJA
  90 zł
  25 min
 • TWARZ + SZYJA + DEKOLT
  130 zł
  35 min
DODATKI DO ZABIEGU
Infuzja tlenowa: + 60-80 zł
Sonoforeza ampułki: + 40 zł
Maska algowa: + 40 zł
Maska kremowa: + 40 zł
PIELĘGNACJA PRZECIW ZMARSZCZKOM
Intensywna terapia zimnem połączona z delikatną elktroporacją wywołuje efekt obkurczenia naczyń, poprawia mikrokrążenia i dotlenienia skórę. Jest to doskonała metoda ujędrniania zwiotczałej, wrażliwej i zmęczonej skóry, powodująca wzrost jej napięcia i sprężystości.
Bardzo dobre efekty terapeutyczne widoczne są w przypadku skór: naczynkowych, trądzikowych w tym z trądzikiem różowatym oraz skłonnych do podrażnień.
NA PROBLEM: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, worki pod oczami, rozszerzone naczynka, rozszerzone pory, trądzik, nadmiar skóry po zrzuceniu kilogramów, brak jędrności biustu.
OBSZAR ZABIEGOWY: twarz, szyja, dekolt, brzuch, biust.
TYP SKÓRY: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna.
Zabieg polecany jest także w celu ujędrniania i liftingu biustu i brzucha, szczególnie po porodach i dużej utracie wagi ciała.
OPIS ZABIEGU
Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + KrioLift + aplikacja kremu YASUMI.
Urządzenie SPRING, wykorzystywane podczas zabiegów KrioLift i Krioelektroforeza, zdobyło złoty medal na międzynarodowych targach Gdańskich, w kategorii sprzęt i urządzenia.
TERAPIA ZIMNEM
Terapia zimnem wpływa bezpośrednio na stan skóry, wywołując efekt obkurczenia naczyń krwionośnych, poprawę mikrokrążenia i dotlenienia skóry. Doskonała metoda ujędrnienia zwiotczałej, wrażliwej i zmęczonej skóry, powodując wzrost jej napięcia i sprężystości, zarówno na twarzy jak i na ciele.
ELEKTROPORACJA
Elektroporacja przy użyciu urządzenia SPRING polega na przejściowym zakłóceniu strukturalnym dwuwarstwowych błon lipidowych, spowodowanym oddziaływaniem krótkich impulsów elektrycznych na komórki i tkanki. Te gwałtowne zmiany właściwości błon związane z zastosowaniem wysokiego napięcia polegają na stworzeniu „porów” lub ścieżek wodnych przez co zwiększa się transdermalne dostarczanie makromolekuł bez uszkadzania biologicznej struktury i funkcji komórek.