THERMOLIFTING

MagicPolar

 • TWARZ
  200 zł
  40 - 50 min
 • TWARZ + SZYJA
  220 zł
  50 - 60 min
 • TWARZ + SZYJA + DEKOLT
  260 zł
  60 - 70 min
PIELĘGNACJA PRZECIW ZMARSZCZKOM
ThermoLifting falą radiową (RF) jest najnowocześniejszą metodą liftingu skóry bez użycia skalpela, która nie tylko niweluje efekty starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i utrata elastyczności, ale także działa zapobiegawczo poprzez odnowę struktury kolagenowej i poprawę krążenia krwi.
NA PROBLEM: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, przebarwienia, opadające powieki, worki pod oczami, zaniedbana oprawa oczu.
OBSZAR ZABIEGOWY: twarz, szyja, dekolt, okolice oczu, okolice ust.
TYP SKÓRY: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, normalna.
Poprawa owalu twarzy, silne wygładzenie, nadanie zdrowego kolorytu.
OPIS ZABIEGU
Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + ThermoLifting - Lavatron + aplikacja YASUMI Stop The Clock Anti-Aging Cream.
Po ilu zabiegach zobaczę efekty? ThermoLifting RF jest bezpieczną i bezbolesną metodą, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów (po całkowitej odnowie kolagenu, która trwa ok. 3 miesiące) zaleca się wykonanie co najmniej 5 zabiegów z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu. Opalona skóra nie wyklucza wykonania zabiegu.
JAK DZIAŁA THERMOLIFTING?
Podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad 40˚C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie, a komórki są lepiej odżywione. W ten sposób fibroblasty (komórki tkanki łącznej) zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, a te z kolei są bezpośrednio odpowiedzialne za jędrność, elastyczność i gładkość skóry.
Zabiegi przy użyciu radiofrekwencji są również bardzo skuteczną metodą na zmniejszenie woreczków tłuszczowych pod oczami, obwisłych policzków, podbródka i szyi. Dzieje się tak, ponieważ stosowana częstotliwość radiowa skutecznie oddziałuje na adipocyty (komórki tłuszczowe), rozpuszczając je.