MESO BOOST®

Immuno mezoterapia mikroigłowa

  • TWARZ + SZYJA
    390 zł
    80 - 90 min
  • TWARZ + SZYJA + DEKOLT
    490 zł
    100 - 120 min
PIELĘGNACJA PRZECIW ZMARSZCZKOM
Mezoterpia mikroigłowa to technika kontrolowanej perforacji naskórka z jednoczesnym podaniem substancji o różnym spektrum działania, np. nawilżającym, odżywczym, rewitalizującym etc. Powoduje to maksymalne pobudzenie skóry do regeneracji i samonaprawy, czego efektem jest napinanie, rozjaśnienie oraz poprawa owalu twarzy.
Zwalcz oznaki starzenia.
mesoBOOST® immuno to produkt przeznaczony do mezoterapii, bazujący na ektoinie o udowodnionym klinicznie silnym potencjale immunomodulacyjnym. Składnik ten wykazuje 100% działanie ochronne komórek Langerhansa, zwanych „wojownikami pierwszej linii”. Ponadto, ektoina aktywuje procesy odnowy i regeneracji naskórka. Jej działanie potęguje zaawansowany, bioaktywny kompleks łączący siłę składników o działaniu silnie indukującym w skórze liczne reakcje wywołujące rekonstrukcje i odnowę jej struktur.
Cennik
1 zabieg na twarz: 319 zł
4 zabiegi na twarz: 980 zł
1 zabieg na twarz i szyję lub twarz i dekolt: 369 zł
4 zabiegi na twarz i szyję lub twarz i dekolt: 1140 zł
1 zabieg na twarz, szyję i dekolt: 419 zł
4 zabiegi na twarz, szyję i dekolt: 1290 zł
OPIS ZABIEGU
Dodatkowo neutralizuje negatywne skutki oddziaływania promieniowania elektromagnetycznego i światła niebieskiego na skórę, co akcentuje jego role w regeneracji naskórka i redukcji stresu komórkowego. Zaawansowana formułę, wzbogacają także czynniki wzrostu, odpowiadające za wzmocnienie „rusztowania młodości” skóry, poprzez stymulacje produkcji kolagenu oraz zapobieganie jego degeneracji. Poprzez poprawę komunikacji międzykomórkowej przyczyniają się do odmłodzenia komórek i tym samym zapewniają cerze młody i zdrowy wygląd.