RESURFACING SKÓRY PHFORMULA + STYMULATOR MAESELLE

Natychmiastowy efekt liftingu i rozjaśniania

PIELĘGNACJA PRZECIW ZMARSZCZKOM
Dermatologiczny resurfacing pHformula gwarantuje oddziaływanie kwasów i innych substancji aktywnych na cały profil skóry – od naskórka po głębokie warstwy skóry właściwej oraz przydatki skóry. Działanie to możliwe jest dzięki zastosowaniu unikalnej, innowacyjnej metody transportu kwasów i substancji aktywnych w głąb skóry – nośnika i promotora przenikania PH-DVC™ COMPLEX.
Stymulator tkankowy Maeselle to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry.
NA PROBLEM: Przeciwstarzeniowo (twarz, szyja, dekolt), skóra trądzikowa, blizny potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia skóry, zmniejszenie elastyczności i napięcia skóry, drobne zmarszczki
OBSZAR ZABIEGOWY: twarz, szyja, dekolt, przedramiona, ramiona, dłonie, plecy (górna część), plecy (dolna część).
  • RESURFACING SKÓRY PHFORMULA + STYMULATOR MAESELLE
    500 zł
    Jeden zabieg
PRZEBIEG ZABIEGU: E.X.F.O. cleanse + Test wrażliwości skóry S.P. Complex + pHformula Dermabrasion Cream + Dermatologiczny resurfacing pHformula + Mezoterapia mikroigłowa Maeselle (stymulator tkankowy) + H.Y.D.R.A. gel mask + P.O.S.T. resurfacing cream + U.V. protect SPF 50+

RESURFACING pHformula – obejmuje całokształt przemian zachodzących w powierzchownych i głębokich warstwach skóry, które mają na celu:
• obudzenie odnowy komórkowej
• stymulację procesów naprawy i regeneracji skóry
• przebudowę skóry

Rezultatem powyższych działań jest: • przywrócenie prawidłowych funkcji skóry
• redukcja niedoskonałości
• redukcja oznak starzenia
• wyraźne i kompleksowe odmłodzenie skóry
Zabieg wykonujemy maksymalnie 4 razy, w odstępach 3-4 tygodnie.
STYMULATOR TKANKOWY MAESELLE
Unikalna wiedza i doświadczenie Maeselle to unikalna marka stworzona na 20 letnim doświadczeniu na rynku medycyny estetyczniej i kosmetologii. Wyjątkowość marki polega na dostarczaniu odpowiednich synergistycznie działających substancji o wysokim potencjale działania - stymulując skórę do odnowy, przebudowy i rewitalizacji. Maeselle to unikalna marka stworzona na długoletnim doświadczeniu na rynku medycyny estetyczniej i kosmetologii. Profesjonalne linie zapewniają utrzymanie skóry pełnej witalności na co dzień. Dodatkowo produkty do użytku domowego pozwalają na przedłużenie efektów zabiegów profesjonalnych. Odpowiednio użyte mogą być same w sobie zabiegiem domowym przypominającym.

Linia Depigmentacyjna Maeselle Pigment Preciser: kompleksowy trzy etapowy zabieg do walki z przebarwieniami. Substancje aktywne: arbutyna, retinol, rezorcynol, kwas fitowy, kwas kojowy, kwas askorbinowy (Vit C).
Linia Rewitalizująca Oko Maeselle Shine Eyes: kompleksowy program do poprawy kondycji skóry wokół oczu. Substancje aktywne: glicyna, prolina, mannitol, kwas liponowy, glutation, peptydy.
Linia Stymulująca Kolagen Nucleoliftz: innowacyjny koktajl, który o właściwościach liftingujących i ujędrniających. Substancje aktywne: Retinyl, Coenzym A, Sodium DNA, Peptydy.
Wprowadzony w tkanki stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności.

Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia:
- zmarszczki mimiczne,
- przebarwienia skóry,
- cienie pod oczami.
Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe.