LIPOLIZA INIEKCYJNA

Zabieg lipolizy iniekcyjnej, trwa od 30 do 50 minut

  • WYBRANY OBSZAR CIAŁA
    300 zł
    20 - 30 min
    Dodatkowe ampułki preparatu przy kolejnych zabiegach: + 50 zł

Lipoliza iniekcyjna


Wyszczuplająca lipoliza iniekcyjna

WYSZCZUPLAJĄCE / REDUKCJA CELLULITU
Spektakularne efekty w obrębie ud, pach i brzucha są bardzo ciężkie do wypracowania za pomocą diety i ćwiczeń. Bywa, że pomimo wytrwałych treningów ciężko jest pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna jest w stanie o wiele szybciej, a przede wszystkim łatwiej wymodelować sylwetkę. Oprócz efektów zauważalnych gołym okiem zabieg pozytywnie wpływa na ciało od wewnątrz. Preparat w ampułkach przyspiesza metabolizm, poprawia krążenie i lepiej nawilża skórę. Wśród dostępnych sposobów na miejscowe odtłuszczenie ciała, bardzo częstym wyborem zabiegu natury medycyny estetycznej jest właśnie lipoliza. Lubliński salon JMagia zaprasza na odtłuszczenie i poprawienie wyglądu wybranej części ciała!

Zabieg lipolizy iniekcyjnej, który trwa od 30 do 50 minut, polega na wstrzyknięciu cienką igłą w otłuszczone miejsca wyciągu z soi- fosfatydylocholiny.
Dochodzi wtedy do lipodestrukcji: preparat rozpuszcza komórki tłuszczowe, które są zastępowane tkanką włóknistą, co powoduje obkurczenie się skóry w obrębie ostrzykniętego obszaru.
Następnie zbędny tłuszcz jest transportowany do wątroby i usuwany w procesach metabolicznych. Po zabiegu miejsce ukłucia są zaczerwienione i opuchnięte.
Mogą także pojawić się siniaki, które znikają po ok. 2 tygodniach.
LIPOZA INIEKCYJNA - Jakie daje efekty?
Dzięki lipolizie iniekcyjnej pozbędziemy się:
fałdek pod pośladkami,
tłuszczu występującego po wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud,
lekko zaokrąglonego brzucha,
wałeczków na plecach i w okolicach pach,
tłuszczu na ramionach i kolanach.
WSKAZANIA
Najlepszymi kandydatami do zabiegu są osoby szczupłe lub z niewielkim lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej, której nie można się pozbyć przy pomocy intensywnych ćwiczeń czy diety.
Po wykonanym zabiegu lipolizy, zaleca się stosowanie masażu limfatycznego, w celu ułatwienia transportu tłuszczu do wątroby i jego usunięcia z organizmu.
PRZECIWWSKAZANIA
otyłość,
ciąża,
okres karmienia piersią,
cukrzyca,
zaburzenia immunologiczne,
padaczka,
niewydolność wątroby i nerek,
ostre stany zapalne,
zaburzenia krzepliwości krwi,
alergia na soję lub inne składniki preparatu.