Lipoliza iniekcyjna - Lublin

Zabieg lipolizy iniekcyjnej, trwa od 30 do 50 minut

  • WYBRANY OBSZAR CIAŁA
    300 zł
    20 - 30 min
    Dodatkowe ampułki preparatu przy kolejnych zabiegach: + 50 zł

Lipoliza iniekcyjna


Wyszczuplająca lipoliza iniekcyjna w Lublinie

WYSZCZUPLAJĄCE / REDUKCJA CELLULITU
Spektakularne efekty w obrębie ud, pach i brzucha są bardzo ciężkie do wypracowania za pomocą diety i ćwiczeń. Bywa, że pomimo wytrwałych treningów ciężko jest pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna jest w stanie o wiele szybciej, a przede wszystkim łatwiej wymodelować sylwetkę. Oprócz efektów zauważalnych gołym okiem zabieg pozytywnie wpływa na ciało od wewnątrz. Preparat w ampułkach przyspiesza metabolizm, poprawia krążenie i lepiej nawilża skórę. Wśród dostępnych sposobów na miejscowe odtłuszczenie ciała, bardzo częstym wyborem zabiegu natury medycyny estetycznej jest właśnie lipoliza. Lubliński salon JMagia zaprasza na odtłuszczenie i poprawienie wyglądu wybranej części ciała!

Jak przebiega lipoliza?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej, który trwa od 30 do 50 minut, polega na wstrzyknięciu cienką igłą w otłuszczone miejsca wyciągu z soi - fosfatydylocholiny. Dochodzi wtedy do lipodestrukcji: preparat rozpuszcza komórki tłuszczowe, które są zastępowane tkanką włóknistą, co powoduje obkurczenie się skóry w obrębie ostrzykniętego obszaru. Następnie zbędny tłuszcz jest transportowany do wątroby i usuwany w procesach metabolicznych. Po zabiegu miejsca ukłucia są zaczerwienione i opuchnięte. Mogą także pojawić się siniaki, które znikają po ok. 2 tygodniach. Aby zapewnić optymalne wyniki i zminimalizować dyskomfort po zabiegu lipolizy iniekcyjnej, zaleca się unikanie intensywnego wysiłku fizycznego oraz ekspozycji na wysokie temperatury, takie jak sauna czy gorące kąpiele, przez pierwsze kilka dni. Pacjenci po naszym zabiegu lipolizy w Lublinie powinni również pamiętać o regularnym nawadnianiu organizmu, co wspomaga procesy metaboliczne i usprawnia eliminację rozpuszczonych komórek tłuszczowych.
Dodatkowo, w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów i zachowania efektów zabiegu na dłużej, zaleca się stosowanie zbilansowanej diety oraz utrzymanie zdrowego trybu życia. Kontrola masy ciała i aktywność fizyczna są kluczowe dla utrzymania smukłej sylwetki po lipolizie iniekcyjnej.

LIPOZA INIEKCYJNA - Jakie daje efekty?

Dzięki lipolizie iniekcyjnej pozbędziemy się:
fałdek pod pośladkami,
tłuszczu występującego po wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud,
lekko zaokrąglonego brzucha,
wałeczków na plecach i w okolicach pach,
tłuszczu na ramionach i kolanach.

WSKAZANIA

Najlepszymi kandydatami do zabiegu są osoby szczupłe lub z niewielkim lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej, której nie można się pozbyć przy pomocy intensywnych ćwiczeń czy diety.
Po wykonanym zabiegu lipolizy, zaleca się stosowanie masażu limfatycznego, w celu ułatwienia transportu tłuszczu do wątroby i jego usunięcia z organizmu.

PRZECIWWSKAZANIA

otyłość,
ciąża,
okres karmienia piersią,
cukrzyca,
zaburzenia immunologiczne,
padaczka,
niewydolność wątroby i nerek,
ostre stany zapalne,
zaburzenia krzepliwości krwi,
alergia na soję lub inne składniki preparatu.