KRIOLIPOLIZA SPRING

KrioLipoliza | KrioLift | Krioelektroforeza

  • WYBRANY OBSZAR CIAŁA (60 min)
    Od 140 zł
    1 zabieg: 140 zł
    5 zabiegów: 550 zł
    10 zabiegów: 900 zł
WYSZCZUPLAJĄCE / REDUKCJA CELLULITU
Kriolipoliza to metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Wynikiem tego zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane (na skutek mrożenia) i transportowane przez układ limfatyczny. Krystalizują się w komórkach tłuszczowych w temperaturze wyższej niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.
Aplikator ze specjalną końcówką zwiększa przenikalność struktury skóry i zmienia układ błony komórkowej tworząc nowe ścieżki do transdermalnego dostarczania substancji.
Podczas, gdy przenikalność skóry ulega ogromnej poprawie dzięki elektroporacji, substancje terapeutyczne są wprowadzane do leczonego obszaru umożliwiając dostarczenie dużych ilości produktu głęboko na kontrolowany poziom głębokości.
Aplikator do krio-elektroporacji dłużej utrzymuje ścieżki wodne za pomocą silnego chłodzenia, minimalizując jednocześnie utlenianie substancji terapeutycznych.
FUNKCJE
skuteczne transdermalne dostarczanie substancji kosmetycznych
wszechstronne zastosowanie do leczenia twarzy i ciała
silny efekt krio połączony z elektroporacją
łatwa obsługa za pomocą dostępnych programów i trybów dostosowanych do klienta
skuteczne transdermalne dostarczanie substancji szybkie i satysfakcjonujące rezultaty.