LIPOSLIM

Skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej

 • WYBRANY OBSZAR CIAŁA (30 min)
  Od 150 zł
  1 zabieg: 150 zł
  5 zabiegów: 650 zł
  10 zabiegów: 1200 zł
 • WYBRANY OBSZAR CIAŁA (75 min)
  Od 230 zł
  1 zabieg: 230 zł
  5 zabiegów: 1000 zł
  10 zabiegów: 1650 zł
WYSZCZUPLAJĄCE / REDUKCJA CELLULITU

ZABIEG LIPOSLIM

Podczas zabiegu ma miejsce miejscowe rozbijanie adipocytów na brzuchu, ramionach, biodrach, pośladkach oraz udach i kolanach. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. W jego trakcie wykorzystuje się fale ultradźwiękowe o niskiej mocy i wysokiej częstotliwości, co umożliwia dotarcie do komórek tłuszczowych, skuteczne oddziaływanie na nie i trwałe ich niszczenie.
Powoduje to zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych i tym samym skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej w bezpieczny i bezinwazyjny sposób. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
NA PROBLEM: cellulit, nadwaga, nadmiar skóry po zrzuceniu kilogramów.
OBSZAR ZABIEGOWY: brzuch, boki, ramiona, pośladki, uda, kolana, łydki.
OPIS ZABIEGU
LipoSlim jest innowacyjną metodą usuwającą nadmiar tkanki tłuszczowej, wykorzystującą fale ultradźwiękowe niskiej częstotliwości i wysokiej mocy, które działają selektywnie na komórki tłuszczowe, trwale je niszcząc. Powoduje to zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych (adipocytów) w danym obszarze ciała. Integralną częścią zabiegu LipoSlim w gabinecie Yasumi jest Vacuum wykonywane przed i po zabiegu liposukcji bez skalpela.
PROCEDURA OBEJMUJE 2 NOWOCZESNE TECHNOLOGIE
Vacuum (drenaż limfatyczny)
Liposukcja ultradźwiękowa (bezbolesna liposukcja bez skalpela)
DZIAŁANIE
Wyszczuplanie i redukcja tkanki tłuszczowej
Ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń oraz redukcja obrzęków
Stymulacja przemiany materii
Dzięki zastosowaniu Vacuum przed zabiegiem liposukcji udrożniamy układ limfatyczny i pobudzamy go do wydalania zbędnych produktów przemiany materii. Po zabiegu natomiast dzięki Vacuum odprowadzamy toksyny do kanałów limfatycznych. Technologia kawitacji ultradźwiękowej umożliwia miejscowe rozbijanie adipocytów na brzuchu, ramionach, biodrach, pośladkach oraz udach i kolanach. Zabieg z wykorzystaniem tej funkcji jest bezbolesny i nieinwazyjny.
Już po pierwszym zabiegu zauważalna jest redukcja obwodu ciała, gdyż następuje wchłanianie obrzęków. W trakcie wykonywania zabiegu na danym obszarze, zachodzi na nim zjawisko fizyczne, nazywane kawitacją, czyli działanie fal ultradźwiękowych o niskiej częstotliwości i wysokiej mocy na ośrodki płynne. Dawka energii dostarczana jest do przestrzeni w podskórnej warstwie tłuszczu. Wskutek rozszerzania się cząsteczek płynu powstają tzw. mikropęcherzyki, które wraz ze wzrostem ciśnienia ulegają implozji, powodując rozpad adipocytów – komórek tłuszczowych z uwolnieniem trójglicerydów. Trójglicerydy z rozerwanych komórek tłuszczowych uwalniane są do przestrzeni międzykomórkowych. Stopniowo odbierane są poprzez układ limfatyczny i dalej transportowane są układem krwionośnym do wątroby. W wątrobie kwasy tłuszczowe pochodzące z zabiegu są poddane takim samym procesom metabolicznym jak te dostarczone z posiłkiem. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranej części ciała jest w pełni bezpieczny i zauważalny. Jeżeli dotychczasowe metody na pozbycie się tkanki tłuszczowej nie przyniosły skutków, może przyszedł czas na liposlim? Zapraszamy do lublińskiego salonu na zabieg wyszczuplający już dziś!