ENDERMOLOGIA

Całkowita lub znaczna likwidacja cellulitu

  • WYBRANY OBSZAR DZIAŁA (60 min)
    Od 220 zł
    1 zabieg: 220 zł (+ kombinezon 60 zł przy pierwszym zabiegu)
    5 zabiegów: 900 zł (kombinezon gratis)
    10 zabiegów: 1600 zł (kombinezon gratis)
WYSZCZUPLAJĄCE / REDUKCJA CELLULITU
Najpopularniejsza na świecie metoda modelowania sylwetki Endermologia Podczas zabiegu następuje całkowita lub znaczna likwidacja cellulitu, zmniejszenie obwodu oraz poprawia napięcia skóry.
Drenujące działanie endermomasażu usuwa nadmiar wody z tkanek, redukując w ten sposób obrzęki i uczucie ciężkości. Zabieg pobudza krążenie i dotlenia tkanki, dzięki czemu przyspieszone zostaje usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii z organizmu.
Dodatkowy efekt zabiegu to utrata centymetrów, rozluźnienie mięśni, pełen relaks, lepsze samopoczucie.
OPIS ZABIEGU
Endermologia to masaż podciśnieniowy, wykonywany z ogromną siłą nacisku, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma działanie:
odchudzające,
odmładzające,
oczyszczające,
terapeutyczne - zmniejsza różne rodzaje bólu.
DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG?
Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu i wyszczuplenia oraz wymodelowania sylwetki. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu.
Endermologia to zabieg, który stymuluje do odnowy biologicznej skóry, dlatego jest polecany także osobom, które pragną poprawić kontury twarzy i elastyczność skóry. Endermologia jest wykorzystywana także w leczeniu bólów mięśniowych, bólów kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych. Intensywny masaż stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy, przez co drenuje nadmiar płynów, wzmaga wymianę międzykomórkową i usuwa toksyny z organizmu.
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
Przepuklina
Zapalenie żył
Rozszerzone naczynia krwionośne, żylaki
Menstruacja
Ciąża
Naruszenie ciągłości skóry
Choroby nowotworowe
Przyjmowanie leków rozrzedzających krew